Fiica şefului statului, Elena Băsescu, a declarat astăzi, pentru Mediafax că, pentru a pune capăt speculaţiilor din presă, s-a despărţit de Andrei Hrebenciuc încă din noaptea de Revelion.
“În dorinţa de a pune capăt speculaţiilor din presă, ţin să precizez că m-am despărţit de Andrei Hrebenciuc încă din noaptea de Revelion”, a spus Elena Băsescu.
La jumătatea lui noiembrie 2007, Elena Băsescu declara, la Cluj-Napoca, la finalul unei prezentări de modă, că nu este nicio problemă dacă are o relaţie cu fiul liderului grupului parlamentar PSD din Camera Deputaţilor atâta vreme cât Andrei nu face politică.
Tot atunci, ea a spus că, în momentul în care se va despărţi de Andrei Hrebenciuc, va anunţa acest lucru în mod oficial, pentru a înlătura speculaţiile.
Elena Băsescu s-a despărţit de Andrei Hrebenciuc
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei

