14.2 C
Craiova
miercuri, 17 aprilie, 2024

Știri despre: etapa 1

Superliga | Programul meciurilor din etapa 11

Vineri, 29 septembrie – ora 21.00: Oţelul Galaţi – Dinamo.Sâmbătă, 30 septembrie – ora 14.30: UTA Arad – FC...

Cupa României | Programul și rezultatele meciurilor din prima...

Grupa A | miercuri, 27 septembrie: Progresul Pecica - Petrolul Ploieşti 1-2, Corvinul Hunedoara - Chindia Târgovişte 2-0, AFC...

Liga 4 Dolj | Rezultatele înregistrate în prima etapă

Unirea Amărăştii de Jos – Danubius Bechet 3-0, Dunărea Calafat – Avântul Pieleşti 0-4, CS Cârcea – Progresul Băileşti...

Liga 4 Dolj | Fotbalul judeţean aşteaptă fluierul de...

Gata vacanţa şi pentru fotbalul judeţean Dolj, campionatul de la Liga a 4-a urmând să se va reia sâmbătă,...

Liga 2 | Programul și rezultatele primei etape din...

Play-off - etapei 1: Joi, 16 martie: CSA Steaua - Unirea Dej 3-0.Duminică, 19 martie: Dinamo - Gloria Buzău 1-1,...

LPF a anunţat programul primei etape din play-off /...

Liga Profesionistă de Fotbal (LPF) a anunţat programul partidelor din runda inaugurală a play-off-ului şi play-out-ului din Superligă. De...

Conference League | Rezultatele meciurilor din etapa 1

Grupa A:Fiorentina - RFS 1-1Hearts - Basaksehir 0-4 Grupa B:Anderlecht - Silkeborg 1-0West Ham - FCSB 3-1 Grupa C:Austria Viena -...

Europa League | Rezultatele meciurilor din etapa 1

Grupa A:PSV - Bodo/Glimt 1-1Zurich - Arsenal 1-2 Grupa B:AEK Larnaca - Rennes 1-2Fenerbahce - Dinamo Kiev 2-1 Grupa C:HJK -...

Liga 4 Dolj | Rezultatele înregistrate în etapa inaugurală

Sâmbătă, 27 august: FCU II - Avântul Pieleşti 3-1Metropolitan Işalniţa - Danubius Bechet 4-1Progresul Segarcea - CS Cârcea 0-0Tractorul Cetate...

Cupa României | Rezultatele meciurilor din etapa 1

Miercuri, 17 august: ACSO Filiaşi - Vediţa Coloneşti 3-1Minerul Costeşti - Flacăra Horezu 0-2Gilortul Tg. Cărbuneşti - Viitorul Şimian 3-0Jiul...

Gazeta de Sud

81,522FaniÎmi place
874CititoriConectați-vă
723CititoriConectați-vă
34,600AbonațiAbonați-vă