DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Ostroveni, PTA 1, 4 Ostroveni; Vârvoru de Jos, PTA 3 Vârvoru de Sus, PTA Bujor, PTA Fermă Greaca, PT terţi: PT Fermă Găini Outoare, PC CEF
Bioenergy Green; Predeşti, PTA 2 Predeşti – circuit JT nr. 1; Scaeşti, PTA 1, 2 Sfârcea, PTA 1, 2, 3 Scaeşti, PTA 1, 2 Coţofenii din Dos, PTA Potmelţu, PTA IMA Potmelţu, PT terţi: PT CRR Scaeşti, PT Colectare Gaze, PTA SA Coţofenii din Dos, PT Apă Potmelţu; Craiova, PT 526 – Staţiunea didactică experimentală.
• Între orele 9.00 – 11.30, Calafat, PTCZ Liceu de Chimie Calafat.
• Între orele 11.30 – 13.30, Ghidici, PTA 1 Ghidici.
• Între orele 13.30 – 15.30, Balasan, PT SPP 12.
• Între orele 10.00 – 18.00, Segarcea, PTA 3, 4, 6 Segarcea, PT Herghelie Segarcea, PT Cramă Segarcea, PT terţ – PT Cramă Segarcea.
• Între orele 10.00 – 14.00, Craiova, PT 6 (PA 1 Cocor) – Liceul de Artă, Casa Armatei, b-dul 1 Mai, blocurile: 1B, 1A , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 6A, 6B, 6C, 6D, 6F, 6E, străzile: Gheorghe Chiţu, Gheorghe Doja, Arţarului – blocurile: M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10, M11, M12, M13, M14, străzile: Deva, Buziaş, Calea Unirii, Dealul Spirei, Matei Basarab.
• Între orele 13.00 – 16.00, Craiova, PT 162 – străzile: Caracal, Părului, Bujorului, Dimitrie Bolintineanu, Pietrosu, Fraţii Buzeşti, Neajlov, General Dragalina, Nerva, Cârlova, Arieş, Eroilor, Jieţul, Alexandru Macedonski.
• Între orele 9.00 – 16.00, Cârcea, PT Fermă Malu Mare (Pelendava), PT 2, 5 Cârcea, PT terţi: PT SC MP Sud, PT Ciocănescu, PT Edil, PT Stănica, PT Donmely, PT FHL Impex, PT Minteger, PT Vilamar, PT Digital Grafix, PT Fodemi, PT Parc Ştrand, PT Com Cant 91, PT Roman Virax, PT Fermă Pelendava.
GORJ
• Între orele 8.30 – 16.00, Bălești, PTA Cornești nr. 3 – sat Cornești (parțial).
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Bâcleș, Smadovița 1; Malovăț, PTA Pitulași 2; Bâcleș, Smadovița 2.
• Între orele 9.00 – 13.00, Drobeta Turnu Severin, PTAB 101 Gura Văii – Ateliere Hidroconstrucția și Pompe apă baraj.
• Între orele 12.00 – 17.00, Drobeta Turnu Severin, PTCZ 96 – zona blocuri CET cu blocurile: D 01, D 02, A 2, A 3, B 2 şi bloc nr. 1 din Calea Cerneţului.
OLT
• Între orele 9.00 – 16.00, Albești, PTA 2 Albești; Cornățelu, PTA Cornățelu.
• Între orele 9.00 – 12.00, Verguleasa, PTA 1 Verguleasa.
• Între orele 12.00 – 15.00, Verguleasa, PTA 2 Verguleasa.
• Între orele 8.30 – 16.30, Strejești, PTA Ștubee; PTA CRR Strejești; Grădinari, PTA Casa Agronomului; PTA IT Grădinari; Găneasa, PTA Dispensar Găneasa; PTA CAP Găneasa; Pleșoiu, PTA Săliștea; Găneasa, PTA 1 Dranovăț; PTA Dispensar Găneasa.
• Între orele 9.00 – 17.00, Chintești, PTA Chintești.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Drăgășani, LEA JT PTAB Rahova 3 – străzile: Rahova, Troianu; Râmnicu Vâlcea, LEA JT PTA Fabrica de Cărămidă – strada Căzăneşti.
• Între orele 9.30 – 17.30, Titeşti, PTA Titeşti 2, PTA Cucoiu; Perişani, PTA Podeni, PTA Spinu, PTA Perişani 1, PTA Perişani 2, PTA Perişani 3, PTA Mlaceni, PTA Poiana 1, PTA Poiana 2, PTA Pripoare.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei