17.5 C
Știri de ultima orăSportEchipa lui Craioveanu a pierdut

Echipa lui Craioveanu a pierdut

Fostul atacant al Universitatii Craiova, Gheorghe Craioveanu, a jucat toate cele 90 de minute ale partidei pe care echipa sa, Getafe, a pierdut-o acasa, cu scorul de 1-2, in fata formatiei Leganes, in 32-imile de finala ale Cupei Spaniei.

Echipa Numancia Soria, cu mijlocasul Laurentiu Rosu pe banca de rezerve, a fost invinsa pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de formatia Ciudad de Murcia. Rosu a fost introdus pe teren in minutul 46, in locul lui Juan Navarro.

Portarul Bogdan Stelea nu a fost folosit in meciul pe care echipa sa, UD Salamanca, l-a cistigat acasa, cu scorul de 1-0, in fata formatiei Rayo Vallecano. Echipa Polideportivo Ejido, fara mijlocasul Denis Serban, a fost invinsa, in deplasare, cu scorul de 4-2, de formatia Lanzarote.