Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 13.00 Robăneşti PT IAS Robăneşti Gară
• Între orele 8.00 – 16.00 Dăbuleni PTA 2, 7, 8, 15, Dăbule
• Între orele 9.00 – 17.00 Unirea PTA 5 Unirea – parţial; Craiova PT 215 – cartier Valea Roşie, străzile: H. Coandă, 22 Decembrie 1989, Caracal, blocurile: 41, 42, 43, 10 VE, 32, 33
• Între orele 9.00 – 18.00 Argetoaia Argetoaia, Novacu, Iordăcheşti, Berbeşu, Poiana Fântânii, Piria, Malumnic, Lunca lui Buză, Ursoaia, Tescu din Deal, PT Alimentare Apă Argetoaia (terţ)
• Între orele 12.00 – 16.00 Poiana Mare, Golenţi PTA 1 Români Poiana Mare, PTA 2 Români Poiana Mare, PTA 3 Români Poiana Mare, PTA 4 Români Poiana Mare, PTA 1 Sârbi Poiana Mare, PTA 2 Sârbi Poiana Mare, PTA 3 Sârbi Poiana Mare, PTA 4 Sârbi Poiana Mare, PTA 5 Sârbi Poiana Mare, PTA 6 Sârbi Poiana Mare, PT Moară Ţărănească Poiana Mare, PT CAP Timpuri Noi, PTA CRR 2 Poiana Mare, PT TCIF Golenţi, PT TBC Spital Poiana Mare, PT CRR 1 Poiana Mare, posturile de terţi: PT Moară Corola, PT CAP Inainte Poiana Mare
• Între orele 13.00 – 15.30 Şimnicu de Sus PT SPP Albeşti
• Între orele 13.00 – 16.00 Craiova PT 371 – Seminar Teologic, sat Mofleni
GORJ
• Între orele 8.00 – 10.00 Ţânţăreni PTA Ţânţăreni nr. 1, PTA Ţânţăreni nr. 2, PTA Ţânţăreni nr. 4 – sat Ţânţăreni
• Între orele 8.00 – 12.00  Câlnic PTA Câlnic nr. 1 – sat Câlnic (parţial)
• Între orele 8.00 – 18.00 Băleşti PTA Tălpăşeşti – sat Tălpăşeşti, PTA Tămăşeşti – sat Tămăşeşti; Runcu PTA Suseni – sat Suseni; Samarineşti PTA Larga – sat Larga, PTA Cojmăneşti – sat Cojmăneşti, PTA Sura – sat Sura
• Între orele 13:00 – 17:00 Bolboşi PTA Bolboşi nr. 2 – sat Bolboşi (parţial)
MEHEDINȚI
• Între orele 9.00 – 16.00 Floreşti PTA Stroieşti – sat Stroieşti; Greci PTA Bâltanele – sat Bâltanele; Şimian PTA Competrol
• Între orele 9:00 – 17.00 Izvorul Bârzii PTA Puţinei – sat Puţinei; Malovăţ PTA Depozin deşeuri (terţ), PTA Competent (terţ), PTA Ferma Pui (terţ)
• Între orele 9.00 – 18.00 Argetoaia PT 1 Ţânţaru, PT 2 Ţânţaru; Godeanu PTA Godeanu, PTA Şiroca 1, PTA Şiroca 2 – satele: Godeanu, Şiroca; Bâlvăneşti PTA Călineşti 1, PTA Călineşti 2, PTA Călineşti 3, PTA Rafeşti – satele: Călineşti, Rafeşti; Balta PTA Balta, PTA Sfodea – satele: Balta, Sfodea
• Între orele 10.00 – 15.00 Izvorul Bârzii PTA Halânga 2, PTA Halânga 1, PTA Vaci Halânga, PTA Răscoleşti – satele: Halânga, Răscoleşti
OLT
• Între orele 8.30 – 12.00 Icoana, Corbu, Potcoava PTA 1 Ursoaia, PTA 2 Ursoaia, PTA Foraj Ciuresti, posturile de terţi (PETROM): PTA Plapcea 2, PTA Sonda 452, PT Parc 1 Ciureşti, PTA Sonda 762, PT Parc 28, PT Parc 4, CEF Icoana 1 (SC VOLTACOM DOL SRL)
• Între orele 9.00-11.00 Potcoava PTA Cârsteşti
• Între orele 11.00-13.00 Potcoava PTCZ Potcoava
• Între orele 12.00 – 15.30 Icoana, Corbu, Potcoava PTA 2 Sineşti, PTA 1 Sineşti, PTA CAP Sineşti, posturile de terţi: PTA CFR Sineşti, PTA Sonda 196, PT Parc 11, PTA Sonda 487, PT Parc 6
VÂLCEA
• Între orele 8.30 – 12.00 Bălceşti PTA Otetelişu – sat Otetelişu, PTA Conacul Mic (terţ – SC Conacul Mic SRL)
• Între orele 9.00 – 17.00 Budeşti Sat Barza – PTAB Barza 3; Mihăeşti Sat Măgura – PTA Măgura 1; Pietrari Sat Pietrari – PTA Pietrari 3
• Între orele 9.30 – 14.00 Lungeşti PTA Stăneşti Lungeşti – sat Stăneşti Lungeşti
• Între orele 12.30 – 15.30 Bălceşti PTAB Ulicioiu – sat Ulicioiu; Ghioroiu toată comuna

ȘTIRI VIDEO GdS