DOLJ
• Între orele 8.00 – 16.00, Dăbuleni PTA 2, 7, 8, 15, Dăbuleni.
• Între orele 9.00 – 10.00, Greceşti, Secu, Botoşeşti Paia, Gogoşu, Cernăteşti, Sopot PTA Greceşti, PTA SMA Greceşti, PTA Grădiştea, PTA Busu, PTA SMA Busu, PTA Stănceşti, PTA Busuleţu, PTA Şumandra, PTA Smădovicioara, PTA Bărboi, Secu, Cernăteşti, Cernat, Ştefănel, Ţiu, Comănicea, Botoşeşti Paia, Gogoşu – integral, posturile de terţi: PT SA Secu, PT Apă Greceşti, PT UM Botoşeşti Paia, PTA SA Bărboi.
• Între orele 9.00 – 13.00, Craiova PT 99 – cartier George Enescu, strada Dâmboviţa, blocurile – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, C1, C2, C 3, G, B 8, B 4, D 2, R 1, Şcoala nr.12
• Între orele 9.00 – 17.00, Unirea PTA 5 Unirea – parţial; Piscul Vechi, Ghidici, Seaca de Câmp, Rast Ghidici, Piscul Vechi, Seaca de Câmp – integral, PT Complex Vaci Rast, PTA IAS Rast, posturile de terţi: Staţie Pompare Piscul Vechi, PT Desecări Piscul Vechi (SRP1), PT Staţie Pompare Ghidici, PT Triumf Ghidici, PT CAP Seaca, PT Moară Seaca de Câmp.
• Între orele 10.00 – 14.00, Cernăteşti, Sopot, Cernăteşti, Cernat, Ştefănel, Ţiu – integral.
• În intervalul 10.00 – 10.15, Sălcuţa, Vela, Orodel, Verbiţa, Terpeziţa, Vârvoru de Jos, Sălcuţa, Pleniţa, Teiu, Cornu, Tencănău, Plopşor, Suharu, Viorica (Desnăţui), Gubaucea, Bucovicior, Bechet (Orodel), Călugărei, Verbicioara, Căciulatu, posturile de terţi: PT CAP Sălcuţa, PT Gospodărie Apă Călugărei, PT Moară Verbicioara, PT SA Căciulatu.
• Între orele 13.00 – 15.30, Craiova PT 27 – străzile: Şerban Vodă, Păltiniş, Remus, Ion Creangă, Brazda Lui Novac, Doljului, Ovidiu, Aleea Blanduziei, Avram Iancu, Pietăţii.
• Între orele 14.00 – 15.00, Greceşti, Secu, Botoşeşti Paia, Gogoşu, Cernăteşti, Sopot PTA Greceşti, PTA SMA Greceşti, PTA Grădiştea, PTA Busu, PTA SMA Busu, PTA Stănceşti, PTA Busuleţu, PTA Şumandra, PTA Smădovicioara, PTA Bărboi, Secu, Cernăteşti, Cernat, Ştefănel, Ţiu, Comănicea, Botoşeşti Paia, Gogoşu – integral, posturile de terţi: PT SA Secu, PT Apă Greceşti, PT UM Botoşeşti Paia, PTA SA Bărboi.
GORJ
• Între orele 8.00 – 12.00, Bumbeşti Jiu PTA Tetila nr. 1 – sat Tetila (parţial)
• Între orele 8.00 – 18.00, Băleşti PTA Ceauru nr. 3 – sat Ceauru (parţial), PTA Uncioaia – sat Uncioaia (parţial), PTA Corneşti – sat Corneşti (parţial); Samarineşti PTA Samarineştinr. 1 – sat Samarineşti (parţial), PTA Băzăvani – sat Băzăvani, PTA Boca – sat Boca (parţial)
• Între orele 9.00 – 17.00, Băleşti PTA Rasova nr. 1, PTA Rasova nr. 2 – sat Rasova, PTA Băleşti nr. 1, PTA Băleşti nr. 2, PTA Băleşti nr. 3, PTA Sere Băleşti, PTA Pompe Băleşti – sat Băleşti, PTA Ceauru nr. 1, PTA Ceauru nr. 2, PTA Ceauru nr. 3, PTA Ceauru nr. 4, PTA SMA Ceauru – sat Ceauru, PTA Corneşti nr. 1 – sat Corneşti (parţial), PTA Găvăneşti – sat Găvăneşti, PTA Stolojani – sat Stolojani, PTA Tălpăşeşti – sat Tălpăşeşti, PTA Uncioaia, PTA SMA Corneşti (terţ), PTA Corpmetal (terţ), PTA CAP Tămăşeşti (terţ), PTA ANAIRO Băleşti (terţ), PTA AEI Băleşti (terţ).
• Între orele 13.00 – 17.00, Bumbeşti Piţic PTAB Poienari nr. 2 – Sat Poienari (parţial).
OLT
• Între orele 8.00 – 16.00, Slatina PTA1 IGO Zăvoi, PTA 2 IGO Zăvoi, PTA 3 IGO Zăvoi, PTA Staţie Betoane DJDP (terţ – OLTDRUM).
• Între orele 9.00 – 16.00, Rotunda PTA Fabrica de Cărămidă, PTA Fermă Rotunda.
• În  intervalul 10.00 – 11.00, Slatina PA Progresul – străzile: Mânăstirii, Sergent Major Dorobanţu C-tin, Hotel Bulevard, Consiliul Judeţean, Prefectura.
• Între orele 12.00 – 16.00, Slătioara PTA 2 IGO Salcia, PTA Moara Salcia (terţ)
• Între orele 15.00 – 16.00, Slatina, PA Progresul – străzile: Mânăstirii, Sergent Major Dorobanţu Constantin, Hotel Bulevard, Consiliul Judeţean, Prefectura.
VÂLCEA
• Între orele 8.30 – 16.30, Milcoiu Sat Căzăneşti, PTA Căzăneşti 1.
• Între orele 9.00 – 17.00, Pietrari Sat Pietrari – PTA Pietrari 3; Budeşti Sat Ruda – PTA Ruda 1, PTA Ruda 2.
• Între orele 9.00 – 18.00, Voineasa Obârşia Lotrului – PTA IF Obârşia (terţ), PTA Bază Tratament Obârşia Lotrului (terţ), PTA Hanul Haiducilor (terţ), PTA Cabană Obârşia Lotrului.
• Între orele 9.30 – 11.00, Olanu PTA Nicoleşti – sat Nicoleşti, PTA Drăgioiu 1, PTA Drăgioiu 2, PTA Drăgioiu 3 – sat Drăgioiu, PTA Stoicăneşti – sat Stoicăneşti, PTA Blocuri Olanu – zona Blocuri Olanu.
• Între orele 9.30 – 13.30, Stăneşti PTA Suieşti – sat Suieşti.
MEHEDINȚI
• Între orele 9.00 – 14.00, Husnicioara PTA Peri 1, PTA Peri 2, PTA Aluniş, PTA Badiţeşti, PTA Borogea 1 şi PTA Borogea 2: satele: Peri , Aluniş, Badiţeşti şi Borogea; Prunişor PTA Zegaia 1, PTA Zegaia 2, PTA IPEG Prunişor, PTA PTTR Prunişor, PTA IMA Prunişor, PTA Baza recepţie Prunişor – Zegaia şi Prunişor.
• Între orele 9.00 – 16.00, Brezniţa de Motru PTA Făuroaia 1 – sat Buseşti.
• Între orele 10.00 – 16.00, Corlăţel PTA Corlăţel 1, PTA Corlăţel 2, PTA UM 1 Corlăţel, PTA Valea Anilor, PTA IAS Valea Anilor, PTA UM 2 Corlăţel (terţ), PTA Ferma Catină Corlăţel (terţ), PTA CAP Valea Anilor (terţ) – satele: Corlăţel, Valea Anilor.
• Între orele 14.00 – 18.00, Prunişor PTA Ghelmegioaia 1, PTA Mobifon – sat Ghelmegioaia.