DOLJ
• Între orele 8.30 – 12.30 Craiova 12:30 – 16:30 Craiova 10:00 – 14:00 Craiova 14:30 – 15:30 Craiova PT 482 – strada Duca I. G. – numerele.: 1, 22, strada Calea Unirii – blocurile: 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24G, strada Griviţa Roşie – blocurile: 2, 4, 10 – sc. 1 şi 2, 4 – sc. B, strada Madona Dudu –
blocurile: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8A, 10, 7, 6, B4, 4
• Între orele 8.00 – 17.30 Craiova PT 175 – cartier Valea Roşie, Piaţa Valea Roşie, strada Henri Coandă, blocurile: 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, G 3, G 4, G 5, I 1, I 2, C 5 , C 6, C 7
• Între orele 8.00 – 18.00 Craiova PT 384 – Bâlteni şi aleile aferente (parţial)
• Între orele 9.00 – 11.00 Poiana Mare PTA 4 Sârbi Poiana Mare
• Între orele 9.00 – 17.00 Craiova PT 72 – strada Calea Bucureşti, bloc E 6, sc. 1, 2, 3; Unirea PTA 5 Unirea (parţial)
• Între orele 9.00 – 18.00 Craiova PT 292 – sat Făcăi, Pompe Făcăi; PT 242 – străzile: H. Coandă, Caracal, I. D. Sârbu, blocurile: 44, 45, 46, 47, 48, K 52, K 53, K 54, cămin 1 I.T.A., cămin 4 E.P., cămin 1, cămin 2, cămin 3, cămin 4
• Între orele 10.00 – 14.00 Craiova PT 99 – cartier George Enescu, strada Dâmboviţa, blocurile: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, C1, C2, C 3, G, B 8, B 4, D 2, R 1, Şcoala nr. 12
• Între orele 11.00 – 13.00 Poiana Mare PTA 5 Sârbi Poiana Mare; Tălpaş Mofleşti, Tălpaş, Nistoi, Soceni – integral
• Între orele 12.30 – 16.30 Craiova PT 260 – Magazin Mercur, străzile: Popa Şapcă, Madona Dudu, Felix Aderca, Ioan Maiorescu, Griviţa Roşie, blocurile: 2, 4 A, 4 B, 10, 8 A, 8 B, 8 C, 1, 3, 5 A, 5 B, 5 C, B 1, B 2, 10,12, 14
• Între orele 13.00 – 15.30 Poiana Mare PTA 6 Sârbi Poiana Mare
• Între orele 14.30 – 15.30 Craiova PT 414 – străzile: M. Averescu, 1 Decembrie 1918, bulevardul Dacia, blocurile: N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7, N8, N9, N10, N11, N12, M2, M4, Simplon, F7, F8, F3
MEHEDINȚI
• Între orele 8.0 – 17.00 Orşova PTCZ CT3 – strada Eroilor
• Între orele 9.00 – 1200 Dr. Tr. Severin PTCZ 89 – blocurile: R3, R4, S, T1, T2, T3, T4, (zona Staţie salvare
• Între orele 9.00 – 18.00 Bâcleş PTA Giura, PTA Podu Grosului, PTA Seleştiuţa, PTA Bâcleş, PTA CRR Bâcleş, PTA SMA Bâcleş, PTA Smadoviţa 1, PTA Smadoviţa 2, PTA SMA Smadoviţa – satele: Smadoviţa, Bâcleş, Giura, Podu Grosului, Seleştiuţa
• Între orele 12.00 – 14.00 Dr. Tr. Severin PTCZ 32 – străzile: Brâncoveanu (între Smârdan şi Antoninii), Avram Iancu (între T. Vladimirescu şi Adrian), Crişan (între Brâncoveanu şi Adrian)
• Între orele 14.00 – 16.00 Dr. Tr. Severin PTM 13 – Cadastru Mehedinţi, Baroul avocaţi Mehedinţi, Poliţia de frontieră Dr. Tr. Severin, DRFPA Mehedinţi
OLT
• Între orele 8.30-16.30 Dobrosloveni, Fălcoiu, Osica de Jos, Osica de Sus Dobrosloveni – integral, Fălcoiu – integral, Osica de Jos – integral, Osica de Sus – integral, PTA S.I.SRP1 (terţ), PTA IAS (terţ), PTA Moară (terţ), PTA Gospodărie de Apa (terţ), PTA Pompe Apa (terţ), PTCZ SPP 16 (terţ), PTCZ SPP17 (terţ), CEF ARINNA 2 (terţ)
• Între orele 8.30-18.00 Găneasa PTA 1 Izvoru – circuitul 2 (strada Leurda)
• Între orele 9.00.-11.00 Iancu Jianu PTA 1 Iancu Jianu
• Între orele 11.00-13.00 Iancu Jianu PTA 2 Iancu Jianu
• Între orele 13.00-15.00 Iancu Jianu PTA 4 Iancu Jianu.
GORJ
• Între orele 8.00 – 18.00 Padeş PTA Valea Mare – sat Valea Mare
• Între orele 9.00 – 11.00 Bumbeşti Jiu PTCZ nr. 1, străzile: Trandafirului – blocurile: 10,12, 3, 4, 5, Parângului – staţie Peco Petrom, blocurile: 26, 27, 28, Complex Comercial, Bazar, Bujorului – blocurile: C1, C2, C3
• Între orele 9.00 – 16.00 Leleşti PTA Frăteşti – sat Frăteşti; Stăneşti PTA Curpen nr. 1, Curpen nr. 2 – sat Curpen, PTA Văideni – sat Văieni, PTA Vălari – sat Vălari; Runcu PTCZ Sanatoriu Dobriţa, Spitalul de Pneumoftiziologie Tudor Vladimirescu, PTA Dobriţa nr. 1, PTA Dobriţa nr. 2, PTA Dobriţa nr. 3 – sat Dobriţa
• Între orele 11.00 – 13.00 Bumbeşti Jiu PTCZ Liceu Industrial Şcoala de Jandarmi Bumbeşti; Dănciuleşti Dănciuleşti, Zăicoi, Pârvuleşti, Hălăngeşti, Rădineşti, Bibuleşti, Obârşia – integral, PTA Staţie Epurare Dănciuleşti.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 13.00 Galicea (parţial) PTA Galicea 4, PTA Teiu
• Între orele 9.00 – 17.00 Pietrari Sat Pietrari – PTA Pietrari 3
• Între orele 9.00 – 18.00 Voineasa Obârşia Lotrului – PTA Puru (terţ), PTA Oprescu Obârşia Lotrului (terţ), PTAB Pârtie Schi Mioarele 1 (terţ), PTAB Pârtie Schi Mioarele 2 (terţ), PTAB Pârtie Schi Mioarele 3 (terţ), PTAB Pârtie Schi Mioarele 4 (terţ), PTA IF Obârşia (terţ), PTA Bază Tratament Obârşia Lotrului (terţ), PTA Bază Producţie Obârşia Lotrului (terţ), PTA Hanul Haiducilor (terţ), PTA Cabană Obârşia Lotrului.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei