DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00 – Piscul Vechi – PTA Pisculeț – plecare JT nr. 1; Craiova – PT 19 – străzile: Împăratul Traian – parțial, Sfinții Apostoli – parțial, Anul 1848 și aleea 1, Mărășești, Andreescu, Horia, Oituz, Grigorescu, Zambilei, Tudor Vladimirescu – parțial, Cloșca, Victoriei; Craiova – PT 55 – str. Calea București, blocurile: P 2, P 3, P 4, P 5, C 6, C 7, D 11, D 12, I 11, A 8, străzile: Horia, Nanterre, Cloșca; Craiova – PT 574 – Cernele, PT 290 – sat Branişte, SC Dumagaz Branişte, PT 522 – sat Balta Verde, PT 471 – sat Palilula.
• Între orele 10.00 – 18.00 – Sopot – PTA 2 Beloț – plecare JT nr. 1.
• Între orele 9.00 – 12.00 – Brabova – PTA CRR Brabova.
• Între orele 12.00 – 16.00 – Brabova – PTA Fermă Vie Brabova.
GORJ
• Între orele 10.00 – 13.00 – Târgu Jiu – PTAM 249 Staţie PECO Rompetrol de pe strada Ecaterina Teodoroiu.
• Între orele 14.00 – 16.00 – Novaci – PTCZ Spital Novaci – străzile: Dimitrie Brezulescu, Eroilor, Aleea Gruiului, Aleea Trandafirilor, Ocolului, Parângului, Spital Novaci, Judecătoria Novaci, Brutărie Ambulanţa, Valea Gilortului, Primăria Novac.
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00 – Godeanu – PTA Marga 1; Dobova – PTA Zeliște, PTA IJPF 1, PTA Eibental, PTA IJPF 3, PTA Releu TV Einbental, PTA Colonie Baia Nouă.
• Între orele 9.00 – 13.00 – Izverna – PTA Canicea 1, PTA Canicea 2, PTA Vintilani, PTA Giurgiani.
• Între orele 9.00 – 17.00 – Butoiești – PTA Butoiești 1, PTA Butoiești 2, PTA Arginești, PTA Jugastru.
• Între orele 12.00 – 16.00 – Șimian – PTA 65 Cerneți Nisip, PTA Pompe Apă Cerneți, PTA Cerneți 4 Tunari, PTA Cerneți Centru.
OLT
• Între orele 9.00 – 16.00 – Vultureşti, Dienci, Dobroteasa, Câmpu Mare – PTA 1 Vultureşti, PTA 2 Vultureşti, PTA SMA Vultureşti, PTA 3 Dienci, PTA DJDP Dobroteasa, PTA Bază, Recepţie Dobroteasa, PTA Murgeşti, PTA Batia, PTA Câmpu Mare, PTA IT Câmpu Mare Silva, PTA IAS Câmpu Mare; Piatra Olt, Mărgheni – PTA Unimineral 1, PTCZ SRP 3+21, PTA 3 Brutărie Piatra Sat, PTA Goldfish, PTA Oltpiess, PTAb Plutitor Unimineral 4 Piatra Olt, PTAb Unimineral 3 Piatra Olt, PTA Unimineral 2 Piatra Olt, PTA Ociogi, PTA; Brâncoveni – Mărgheni PTA Pescărie, PTCZ SRP 19+20, PTA CAP Brâncoveni, PTA SMA Brâncoveni, PTA Brâncoveni, PTA Mănăstire Brâncoveni, PTA Vinalcool Văleni, PTA Văleni, PC CEF Arinna 1 Osica de Sus, PTA IAS Şopârliţa, PTA 2 Şopârliţa, PTA Fermă Şopârliţa, PTA 1 Şopârliţa.
• Între orele 9.00 – 12.00 – Bălăneşti – PTA 1 Moară Bălăneşti.
• Între orele 12.00 – 15.00 – Bălăneşti – PTA 2 Cimitir Bălăneşti.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00 – Nicolae Bălcescu – LEA JT PTA Şerbăneasa 4; Șușani – LEA JT PTA Șușani 2.
• Între orele 9.00 – 13.00 – Boişoara – PTA Găujani – sat Găujani.
• Între orele 14.00 – 18.00 – Câineni -PTA Grebleşti 1 – sat Grebleşti – parţial.
• Între orele 9.30 – 17.30 – Râmnicu Vâlcea -PTCZ Ostroveni 205 – str. Garoafelor bl. C22, C21, str. Tineretului bl. S2, A10.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei