11.4 C
marți, 23 aprilie, 2024
Știri de ultima orăSportFotbalLaurențiu Reghecampf: „Schimbările făcute la pauză au impulsionat jocul nostru“ (VIDEO)

-

Antrenorul formației Universitatea Craiova, Laurențiu Reghecampf, a fost foarte bucuros pentru victoria obținută duminică seară, 3-2 cu CFR Cluj, pe stadionul „Ion Oblemenco“. Acesta a precizat că a fost un meci frumos, în care alb-albaștrii au marcat și și-au creat multe ocazii. Reghe consideră că schimbările făcute la pauză au avut efectul dorit. Tehnicianul Științei nu a dorit să vorbească despre șansele la titlu, dar crede că jocurile viitoare vor fi mult mai tensionate. VEZI VIDEO!