Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică

Întreruperi energie electrică

-

DOLJ
• Între orele: 09.00 – 16.00 Craiova, PT 528 – cart. 1 Mai , străzile: Dr. Ion Cantacuzino, Dr. Ion Augustin, V. Gomoiu, zona blocurilor: S23, S24, S25, S26, S27, S28, S29, S30, S31, S32, S33, S34, S35, S51, S52, S53, S54, S43, S44, S45, S46, S47;
• Între orele: 09.00 – 16.00 Craiova, PT 529 – străzile: Carol I, A.I. Cuza, zona blocurilor: M5, M6, M6 B, M7, M8, M8 A, M8B, M9, M9 A, M9 B, M10, M11, M12, M13, M14, M14 A, M14 B, spital pediatrie, C.T., BRD GROUP Societe General, RDSRCS – Amplificatoare;
• Între orele: 09.00 – 17.00 Craiova, PT 175 – cart. Valea Roşie, Piaţa Valea Roşie, str. Henri Coandă, zona blocurilor: 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, G3, G4, G5, I1, I2, C5.


GORJ
• Între orele: 09.00 – 12.00 Dăneşti, PTA Trocani – sat Trocani;
• Între orele: 12.00 – 15.00 Arcani, PTA Sănăteşti – sat Sănăteşti;
• Între orele: 09.00 – 14.00 Băleşti, PTA Băleşti 1, PTA Băleşti 2, PTA Băleşti 3, PTA Sere Băleşti, PTA Pompe Băleşti – Băleşti, PTA Orange (terț), PTA AEI Băleşti (terț), PTA Platforma Cântar 60T (terț), PTA CAP Băleşti (Anairo) (terț), PTA Ceauru 1, PTA Ceauru 2, PTA Ceauru 3, PTA Ceauru 4, PTASMA Ceauru – sat Ceauru, PTA Staţie Epurare Ceauru (terț), PTAB Rasova 1, PTAB Rasova 2, PTAB Gospodărie Apa Rasova – sat Rasova, PTA Uncioaia – sat Uncioaia, PTA Tămăşeşti – sat Tămăşeşti, PTA Stație Epurare Tămăşeşti (terț), PTA Murgea Valentin Tămăşeşti (terț), PTA Pompe Tălpăşeşti (terț), PTA Corneşti 1 – sat Corneşti – parţial, PTA Corpmetal 1 (terț);
•Între orele: 12.00 – 16.00 Ciuperceni, PTA Strâmba Vulcan 1, PTA Strâmba Vulcan 2 – sat Strâmba Vulcan, PTA Ciuperceni 1 – sat Ciuperceni, parțial, PTA Zorzila – sat Zorzila, PTAB 1 Peşteana Vulcan, PTAB 2 Peşteana Vulcan – sat Peşteana Vulcan, PTAB Boboieşti – sat Boboieşti, PTAB 1 Vârtopu, PTAB 2 Vârtopu, PTA Gater Vârtopu (terț), PTA Pompe Apă Vârtopu (terț) – sat Vârtopu Câlnic PTA Câlnic 1, PTA Câlnic 2, PTA Îngrăşătorie Câlnic (terț), PTA Stație Apă Câlnic (terț), PTA Pompe Câlnic (terț) – sat Câlnic, PTA Vlădoiu – sat Vlădoiu, PTA Câlnicu de Sus – sat Câlnicu de Sus, PTA Hodoreasca – sat Hodoreasca, PTA Vâlceaua – sat Vâlceaua, PTA Pieptani 1, PTA Pieptani 2, PTA Marsat – sat Pieptani.


MEHEDINȚI
• Între orele: 09.00 – 13.00 Ilovăț, PTA Ilovăț;
• Între orele: 12.00 – 17.00 Greci, PTA Bâltanele;
• Între orele: 10.00 – 18.00 Jiana, PTA Dănceu, terț – PTA SC New Bioland, PTA Moară Danceu, PTA Apă Dănceu, PTA Stație Epurare Dănceu;
• Între orele: 10.00 – 18.00 Pătulele, PTA Uscătorie Tutun, PTA SMA Pătule 3, PTA 1 SMA Pătulele;
• Între orele: 10.00 – 18.00 Broșteni, PTA Meriș 1, PTA Meriș 2, PTA Dezăpezire Broșteni, PTA Călieni, terț – PTA Orange, PTA Vodafone Meriș, PTA Abator Costescu;
• Între orele: 10.00 – 18.00 Florești, PTA Copăcioasa, PTA Livezi Moșneni, terț – PTA Stație Epurare Apă Florești, PTA SPP Florești.


VÂLCEA
• Între orele: 09.00 – 13.00, Ionești, LEA JT PTA Delureni Ionești – Circuitul 1;
• Între orele: 09.00 – 13.00 Stănești, LEA JT PTA Vârleni – Circuitul 1.


OLT
• Între orele: 09.00 – 15.00 Vădăstrița, Urzica, Stăvaru PTA 2 Vădăstrița, PTA 3 Vădăstrița, PTA Gospodărie Apă Urzica, PTA 1 Urzica, PTA 2 Urzica, PTA At. Tâmplărie Urzica, PTA 1 Stăvaru, PTA 2 Stăvaru.

ȘTIRI VIDEO GdS