Știri de ultima orăSportFotbalMarius Ştefănescu: „A fost un an foarte bun pentru Sepsi“

Marius Ştefănescu: „A fost un an foarte bun pentru Sepsi“

-

Marius Ştefănescu, atacantul formaţiei Sepsi Sf. Gheorghe, s-a bucurat pentru golul marcat în victoria cu Universitatea Craiova. El consideră că formaţia covăsneană putea obţine mai mult de 8 puncte în acest play-off. Întrebat despre posibila plecare la CFR Cluj, fotbalistul originar din Caracal a spus că nu ştie de nicio ofertă. VEZI VIDEO!

Citeşte şi: Roland Niczuly: „Am venit să jucăm fotbal, să ne respectăm“

ȘTIRI VIDEO GdS

ȘTIRI DE ULTIMA ORĂ

Gospodării și case inundate în Craiova, Calafat, Malu Mare,...

Pompierii din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dolj...

ȘTIRI GdS