Pe centura Bucureştiului… un tip merge la prima tipă şi o întreabă de tarif.
– 50 de euro, răspunde tipa.
– Dacă-ţi dau 100, o facem cum vreau eu, zice tipul.
Tipa stă şi se gândeşte „Mai ştii ce pervers e, mai bine nu!“.
Merge la alta, întreabă de tarif şi i se răspunde că-i 75 de euro. Îi propune dublu, dar s-o facă așa cum vrea el… şi la fel, tipa, de frică, refuză.
Şi aşa, din fată în fată, ajunge la una… Tipa, ca să îl descurajeze, îi cere 1.000 de euro.
– Dacă-ţi dau 2.000, o faci cum vreau eu?, întreabă tipul.
Stă şi se gândește și îşi dă seama că pentru 2.000 de euro merită să încerce şi acceptă.
Merg amândoi în cameră, iar după o oră, tipul coboară foarte fericit, iar tipa foarte supărată.
Toate fetele, curioase în jurul ei.
– Ei, tu, cum a vrut? Cum a vrut?
– Ei, cum! Pe datorie!
Bancul zilei
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei

