Etapa I (13 august)
Fulgerul Mirsani – Progresul Bailesti
Avintul Isalnita – Simnicul de Sus
UT Dabuleni – Dunarea Bechet
ASO Filiasi – Gaz Metan Pielesti
Unirea Leamna – Recolta Ostroveni
Vinatorul Desa – Progresul Segarcea
Viitorul Bradesti – CFR Craiova
Fortuna Craiova – ASF Mirsani
Etapa a II-a (20 august)
Simnicul de Sus – Fulgerul Mirsani
Dunarea Bechet – Avintul Isalnita
Gaz Metan Pielesti – UT Dabuleni
Recolta Ostroveni – ASO Filiasi
Progresul Segarcea – Unirea Leamna
CFR Craiova – Vinatorul Desa
ASF Mirsani – Viitorul Bradesti
Progresul Bailesti – Fortuna Craiova
Etapa a III-a (27 august)
Simnicul de Sus – Progresul Bailesti
Fulgerul Mirsani – Dunarea Bechet
Avintul Isalnita – Gaz Metan Pielesti
UT Dabuleni – Recolta Ostroveni
ASO Filiasi – Progresul Segarcea
Unirea Leamna – CFR Craiova
Vinatorul Desa – ASF Mirsani
Viitorul Bradesti – Fortuna Craiova
Etapa a IV-a (31 august)
Dunarea Bechet – Simnicul de Sus
Gaz Metan Pielesti – Fulgerul Mirsani
Recolta Ostroveni – Avintul Isalnita
Progresul Segarcea – UT Dabuleni
CFR Craiova – ASO Filiasi
ASF Mirsani – Unirea Leamna
Fortuna Craiova – Vinatorul Desa
Progresul Bailesti – Viitorul Bradesti
Etapa a V-a (3 septembrie)
Dunarea Bechet – Progresul Bailesti
Simnicul de Sus – Gaz Metan Pielesti
Fulgerul Mirsani – Recolta Ostroveni
Avintul Isalnita – Progresul Segarcea
UT Dabuleni – CFR Craiova
ASO Filiasi – ASF Mirsani
Unirea Leamna – Fortuna Craiova
Vinatorul Desa – Viitorul Bradesti
Etapa a VI-a (10 septembrie)
Gaz Metan Pielesti – Dunarea Bechet
Recolta Ostroveni – Simnicul de Sus
Progresul Segarcea – Fulgerul Mirsani
CFR Craiova – Avintul Isalnita
ASF Mirsani – UT Dabuleni
Fortuna Craiova – ASO Filiasi
Viitorul Bradesti – Unirea Leamna
Progresul Bailesti – Vinatorul Desa
Etapa a VII-a (17 septembrie)
Gaz Metan Pielesti – Progresul Bailesti
Dunarea Bechet – Recolta Ostroveni
Simnicul de Sus – Progresul Segarcea
Fulgerul Mirsani – CFR Craiova
Avintul Isalnita – ASF Mirsani
UT Dabuleni – Fortuna Craiova
ASO Filiasi – Viitorul Bradesti
Unirea Leamna – Vinatorul Desa
Etapa a VIII-a (21 septembrie)
Recolta Ostroveni – Gaz Metan Pielesti
Progresul Segarcea – Dunarea Bechet
CFR Craiova – Simnicul de Sus
ASF Mirsani – Fulgerul Mirsani
Fortuna Craiova – Avintul Isalnita
Viitorul Bradesti – UT Dabuleni
Vinatorul Desa – ASO Filiasi
Progresul Bailesti – Unirea Leamna
Etapa a IX-a (24 septembrie)
Progresul Bailesti – Recolta Ostroveni
Gaz Metan Pielesti – Progresul Segarcea
Dunarea Bechet – CFR Craiova
Simnicul de Sus – ASF Mirsani
Fulgerul Mirsani – Fortuna Craiova
Avintul Isalnita – Viitorul Bradesti
UT Dabuleni – Vinatorul Desa
ASO Filiasi – Unirea Leamna
Etapa a X-a (1 octombrie)
Progresul Segarcea – Recolta Ostroveni
CFR Craiova – Gaz Metan Pielesti
ASF Mirsani – Dunarea Bechet
Fortuna Craiova – Simnicul de Sus
Viitorul Bradesti – Fulgerul Mirsani
Vinatorul Desa – Avintul Isalnita
Unirea Leamna – UT Dabuleni
ASO Filiasi – Progresul Bailesti
Etapa a XI-a (5 octombrie)
Progresul Bailesti – Progresul Segarcea
Recolta Ostroveni – CFR Craiova
Gaz Metan Pielesti – ASF Mirsani
Dunarea Bechet – Fortuna Craiova
Simnicul de Sus – Viitorul Bradesti
Fulgerul Mirsani – Vinatorul Desa
Avintul Isalnita – Unirea Leamna
UT Dabuleni – ASO Filiasi
Etapa a XII-a (8 octombrie)
CFR Craiova – Progresul Segarcea
ASF Mirsani – Recolta Ostroveni
Fortuna Craiova – Gaz Metan Pielesti
Viitorul Bradesti – Dunarea Bechet
Vinatorul Desa – Simnicul de Sus
Unirea Leamna – Fulgerul Mirsani
ASO Filiasi – Avintul Isalnita
UT Dabuleni – Progresul Bailesti
Etapa a XIII-a (15 octombrie)
Progresul Bailesti – CFR Craiova
Progresul Segarcea – ASF Mirsani
Recolta Ostroveni – Fortuna Craiova
Gaz Metan Pielesti – Viitorul Bradesti
Dunarea Bechet – Vinatorul Desa
Simnicul de Sus – Unirea Leamna
Fulgerul Mirsani – ASO Filiasi
Avintul Isalnita – UT Dabuleni
Etapa a XIV-a (19 octombrie)
ASF Mirsani – CFR Craiova
Fortuna Craiova – Progresul Segarcea
Viitorul Bradesti – Recolta Ostroveni
Vinatorul Desa – Gaz Metan Pielesti
Unirea Leamna – Dunarea Bechet
ASO Filiasi – Simnicul de Sus
UT Dabuleni – Fulgerul Mirsani
Avintul Isalnita – Progresul Bailesti
Etapa a XV-a (22 octombrie)
Progresul Bailesti – ASF Mirsani
CFR Craiova – Fortuna Craiova
Progresul Segarcea – Viitorul Bradesti
Recolta Ostroveni – Vinatorul Desa
Gaz Metan Pielesti – Unirea Leamna
Dunarea Bechet – ASO Filiasi
Simnicul de Sus – UT Dabuleni
Fulgerul Mirsani – Avintul Isalnita