Acasă Sport FC Rarora - FC Extensiv 0-1

FC Rarora – FC Extensiv 0-1

-

Dupa pregatirea efectuata in Grecia, craiovenii au trecut acum la un program sustinut de partide amicale. Simbata, ei s-au deplasat la Rimnicu Vilcea unde, pe un teren greu, cu multe portiuni de gheata, au cistigat la limita, 0-1, in fata echipei locale, Rarora. Golul a fost marcat de Musat, in repriza secunda.

Antrenorul Eugen Neagoe a folosit urmatoarea distributie: Stoianov – Ciuca, Vancea, Cioponea – Murgan, Saceanu, Dantes, Scarlat, Velcovici – Pirvu, Musat. Dupa pauza au mai intrat: Bornescu – D. Mihai, Cimpeanu, Totoroata, Baia, Buca, Girla si Niculescu.

Din cauza unor accidentari nu au fost folositi S. Radoi, Malaele si Cristescu.