6.7 C
Craiova
sâmbătă, 14 decembrie, 2019
Acasă Magazin Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 8.00 – 16.00, Craiova – PT 216, cartier Valea Roşie, străzile: Revoluţiei, 22 Decembrie 1989, blocurile 24, 27, 30, 31, 6 VE, 10 VE, 12 VE; PT 217, cartier Valea Roşie, străzile: Rovinari, Ioana Radu, Anul 1848 şi aleile aferente, Vânători, Vasile Lupu, Gen. Dragalina, Înclinată; PT 218, cartier Craioviţa Nouă, străzile: Arh. Duiliu Marcu, George Enescu, blocurile: 29 A, 29 B, 29 C, 3, 3 B, 4, 5, 6, 7, 17, 33 A, 37, 38, 39; Breasta – LEA JT PTA 4 Breasta.  
• Între orele 10.00 – 14.00, Basarabi – PTA: 2, Servicii Interne, Balastieră; Băileşti -PTA: 1 Put, 2 Put; Cetate – PTA: 1, 2, 3, 4, 5, CRR, IAS, Port; PTCZ: Moară, Munca; Galicea – PTA: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, CAP, Moara, Crama, AEISCIP.
• Între orele 10.00 – 16.00, Filiaşi – Unitatea Militară Filiaşi.

GORJ
• Între orele 9.00 – 16.00, Târgu Cărbuneşti – satele: Cojani, Floreşteni, Cojani; Bumbeşti Piţic – sat Cârligei (parţial); Baia de Fier (parţial); comuna Bălteni – satele: Peşteana Jiu (parţial), Cocoreni (parţial).
• Între orele 9.00 – 11.00, Albeni – satele: Câmpu Mare, Albeni, Bolboceşti, Pruneşti; Prigoria – satele: Călugăreasa, Dobrana, Prigoria, Bucşana, Negoeşti, Burlani.
• Între orele 11.00 – 13.00, Aninoasa – satele: Bobaia, Aninoasa, Sterpoaia, Poieni.
• Între orele 8.00 – 16.00, comuna Stăneşti – satele: Vălari, Pârvuleşti; comuna Turcineşti – sat Rugi (parţial).
• Între orele 9.00 – 17.00, comuna Borăscu – sat Borăscu (parţial).

MEHEDINŢI
• Între orele 9.00 – 17.00, comuna Şimian – LEA 0.4 kV PTA Ergheviţa Şcoală – sat Ergheviţa; LEA 0.4 kV PTA Ergheviţa Sat – sat Ergheviţa; LEA 0.4 kV PTA Cerneţi Centru – sat Cerneţi (zona centru).
• Între orele 9.30 – 16.00, Drobeta Turnu Severin – PTCZ 72 – bl. R1, sc. 2; PTCZ 239 – blocurile: G3, G4, G5 – Zona Veterani.
• Între orele 8.00 – 18.00, comuna Burila Mare – sat Crivina; comuna Pristol – sat Pristol; Vânju Mare (parţial).
• Între orele 9.00 – 18.00, comuna Vlădaia – sat Vlădaia.
• Între orele 10.00 – 16.00, comuna Jiana – sat Dănceu.
• Între orele 8.00 – 10.00 şi 15.00 – 16.00, Stângaceaua – satele: Breznicioara, Satu Mare, Târsa, Stângaceaua, Faţa Motrului; Butoieşti – satele: Pluta, Buiceşti; Brezniţa – Motru; Satele: Brezniţa, Plai, Făuroaia, Deleni, Cosovăţ.

OLT
• Între orele 8.00 – 17.00, comuna Radomireşti – PTA Fripţi – toţi consumatorii alimentaţi din acest post (lucrări de  montare BMPIIP); comuna Vădastra – PTA Vinalcool Vădastra – marginea localităţii Vădastra spre localitatea Obârşia; comuna Tatuleşti – PTA Sfat Tatuleşti – sat Tatuleşti, zona alimentată din PTA Sfat Tatuleşti; comuna Brâncoveni – PTA 1 Mărgheni – consumatorii casnici şi economici alimentaţi din acest post (sat Mărgheni).
• Între orele 8.00 – 16.00, comuna Tia Mare – PTAB5; PTA 1 Potlogeni şi PTA 3 Potlogeni (toată localitatea Potlogeni); PTA 1 Doanca şi PTA 2 Doanca (toată localitatea Doanca).
• Între orele 9.00 – 17.00, Scorniceşti – PTA 2 Bălţaţi – sat Bălţaţi, zona alimentată din acest post.

VÂLCEA
• Între orele 8.00 – 16.00, comuna Scundu – sat Scundu – PTA Scundu 2; comuna Lădeşti – sat Lădeşti – PTA Lădeşti 2.
• Între orele 8.00 – 18.00, comuna Mădulari – sat Bănteşti – PTA Banteşti Deal; comuna Olanu – sat Drăgioiu – PTA Drăgioiu 2.
• Între orele 9.00 – 16.00, Călimăneşti – Zona Păuşa – str. Trafic Greu; Râmnicu Vâlcea – Zona Ostroveni: bl. A8/1, sc. C.
• Între orele 9.00 – 15.00, Vlădeşti – sat Fundătura.
• Între orele 9.00 – 17.00, comuna Galicea – satele: Valea Râului, Galicea, Ostroveni.

ȘTIRI VIDEO GdS

Aco Todorov, antrenor și selecționer

Antrenorul echipei masculine de baschet SCM „U” Craiova, Aleksandar Todorov, este noul selecționer al Macedoniei de Nord. Contractul...