Acasă Magazin Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 8.00 – 16.00, Craiova – PT 549, străzile: Pelendava şi aleile aferente, Brestei şi aleile aferente, Poligonului şi aleile aferente; PT 23, străzile: Vidra, Păuniţei; PT 85, cartier Brazda lui Novac, bl. G 1, G 2, K 1, K 2, A 5, A 6, A 7, A 8, A 9, 4 A, 4 b, 5 B, 6; PT 367, cartier 1 Mai, străzile: Nicolae Romanescu, Dr. N. Ionescu – Siseşti, Dr. I. Cantacuzino, blocurile: I 67, I 68, I 69, I 70, I 71, I 48, I 49, I 80, I 81, I 82, I 83, I 84, I 85, I 86, I 87, I 88, I 89, I 90, I 114, I 115, I 97, I 95, C.T., I 49; PT 498, str. Calea Bucureşti blocurile: N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7, N8, N9, N10, T5; PT 629, str. Munteni.
• Între orele 8.00 – 17.00, PT 33, străzile: Bariera Vâlcii, Productelor; PT 401, străzile: Teilor şi aleile aferente, Productelor, Ramuri şi aleile aferente, Rodnei, Murelor, Afinelor.
• Între orele 9.00 – 16.00, Cârstovani, Făget, Bucicani, Căruia – Derivaţie 20 kv Căruia-Bucicani.
• Între orele 10.00 – 14.00, Giubega – PTA: 1, 2, 3, 4, 1 IAS, 2 IAS, Irigaţii, Moară; Galiciuica – PTA: 1, 2, 3, Nou, CAP; Basarabi – PTA 2, Servicii Interne, Balastieră.

GORJ
• Între orele 11.00 – 17.00, Târgu Cărbuneşti – satele: Cojani, Floreşteni.
• Între orele 9.00 – 16.00, comuna Urdari – sat Hotăroasa.

MEHEDINŢI
• Între orele 9.00 – 17.00, comuna Şimian – LEA 0.4 kv PTA Ergheviţa Şcoală – sat Ergheviţa; LEA 0.4 kv PTA Ergheviţa Sat – sat Ergheviţa; LEA 0.4 kv PTA Cerneţi Centru – sat Cerneţi (zona centru).
• Între orele 9.30 – 16.00, Drobeta Turnu Severin – PTCZ 342 – Blocuri: V4, V4A, V5, V5A, V11, V12, S12, S12A, S13, S14, S14A (zona Cicero, C.D. Ionescu, Kogălniceanu).
• Între orele 8.00 – 18.00, comuna Burila Mare – sat Crivina; comuna Pristol – sat Pristol; Vânju Mare (parţial).

OLT
• Între orele 8.00 – 19.00, Piatra Olt – consumatori casnici şi agenţi economici alimentaţi din PTA 3 Brutărie Piatra Sat (străzile: Aluniş, Jegăliei, Sportivilor, Traian).
• Între orele 8.00 – 16.00, Tia Mare – PTAB 2 Potlogeni şi PTAB 3 Potlogeni, PTA 1 Potlogeni, PTA 1 Doanca şi PTA 2 Doanca (tot satul Doanca).
• Între orele 8.00 – 17.00, Vişina Nouă – PTA 1 Vişina Nouă – centrul localităţii; Radomireşti – Deveselu; PTA Bariera Radomireşti, PTA  IAS  Deveselu; Corbu – zona Corbuleţ din sat Corbu alimentată din PTA 3 Corbu.
• Între orele 9.00 – 15.00, Fărcaşele – sat Stoeneşti; toate PTA-urile ce alimentează comunele Stoeneşti şi Fărcaşele.
• Între orele 12.00 – 14.00, Slatina – agenţi economici alimentaţi din PTCZ Laborator Contori – AISE Slatina, Staţia de Gaze, Spălătorie AUTO, Hotel PSG.

VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 16.00, Râmnicu Vâlcea – zona Ostroveni: bl A3, sc A.
• Între orele 9.00 – 17.00, comuna Galicea – satele: Valea Râului, Galicea, Ostroveni.
• Între orele 9.00 – 11.00, comuna Mateeşti.
• Între orele 8.00 – 16.00, comuna Slătioara – satele: Slătioara, Mogeşti; comuna Lungeşti – sat Stăneşti Lungeşti, PTA Stăneşti Lungeşti; sat Dumbrava, PTA Dumbrava; Drăgăşani – străzile: Ferdinand, Braniştei, PTA Uzina Drăgăşani.
• Între orele 9.00 – 11.00, satele: Mogeşti, Miloştea, Sacoţi.
• Între orele 8.00 – 18.00, comuna Livezi – sat Părăuşani, PTA Părăuşani 1, PTA Părăuşani 2; sat Tina, PTA Tina.

ȘTIRI VIDEO GdS