PREFECTURA DOLJ


Prefect Nicolae Giugea – miercuri: 10.00 – 13.00


Subprefect Ion Groza – joi 9.30 – 12.30


Secretar general Ionel Ciobotea – marti: 9.00 – 11.00


Adresa: Craiova, str. Unirii nr. 19; Telefon: 0251.416.703


Fax: 0251-411.210


 


PREFECTURA MEHEDINTI


Prefect ec. Lazar Madaras – miercuri: 12.00 – 16.00


Subprefect ing. Constantin Saceanu – marti: 12.00 – 16.00


Secretar general Nicolae Draghiea – joi: 9.00 – 11.00


Inscrierile se vor face cu cel putin o zi inainte de data tinerii audientei pâna marti orele 12.00.


Telefonul cetateanului: 0252.319.293


 


PREFECTURA VÂLCEA


Prefect Anuta Handolescu – miercuri: 10.00 – 14.00


Subprefect Radu Renga – joi: 10.00 – 14.00


Secretarul general al prefecturii Mircea Nadolu – marti: 10.00 – 14.00


 


PREFECTURA GORJ


Prefect Stefan Marian Popescu Bejat – joi: ora 12.00


Subprefect Dan Ilie Morega – luni: ora 10.00


Secretar general Lelioara Deaconu – miercuri: ora12.00


Inscrierea la audiente se face personal, la sediul institutiei, in zilele lucratoare, intre orele 8.00-16.00.


 


PREFECTURA OLT


Prefect Octavian Popescu – vineri: 11.00 – 13.00 – in prefectura – 14.00 – 17.00 – in teritoriu


Subprefect Gigel Stirbu – miercuri: 10.00 – 13.00


Secretar general Virgil Panduru – luni: 9.00 – 12.00


Nota: la sediul Prefecturii Olt, audientele se desfasoara in prima si a treia saptamâna din luna. In a doua saptamâna a lunii, audientele se desfasoara la sediul Primariei Caracal, iar in a patra saptamâna, la Primaria Corabia.


Consiliul Judetean Dolj


Presedinte Ion Prioteasa


Marti: ora 9:00;


Vicepresedinte Victor Odolbasa, pentru probleme aflate in competenta Directiei Tehnice, Investitii, Lucrari Publice si Gospodarire Comunala si a Directiei Urbanism si Amenajarea Teritoriului


Joi: ora 10:00;


Vicepresedinte Constantin Dascalu, pentru probleme aflate in competenta Directiei Economice


Miercuri: ora 10:00;


Secretar general Gheorghe Barbarasa, pentru probleme aflate in competenta Directiei Contencios Juridic, Administratie Locala, a Directiei Judetene pentru Protectia Drepturilor Copilului si a Directiei de Asistenta Sociala


Luni: ora 10:00;


Consiliul Judetean Gorj


Presedinte Ion Calinoiu


Miercuri: ora 10.00


Vicepresedinte Gheorghe Grivei


Joi: ora 10.00


Secretar general Zoica Zamfirescu


Joi: ora 14.00


Vicepresedinte Corneliu Popescu


Vineri: ora 10.00


Consiliul Judetean Olt


Presedinte Jenel Copilau


Miercuri: 10.00 – 12.00


Vicepresedinte Ioan Nedelea


Joi: 10.00 – 12.00


Vicepresedinte Gheorghe Buica


Marti: 10.00 – 12.00


Secretar general Marin Dobre – luni – 10.00 – 12.00


Consiliul Judetean Vâlcea


Presedinte Dumitru Buse


Miercuri: 9.00 – 11.00;


Vicepresedinte Ion Câlea


Luni: 11.00 – 13.00;


Vicepresedinte Nicolae Patru


Joi: 9.00 – 11.00;


Secretar general Constantin Dirinea


Marti: 9.00 – 11.00;


Consiliul Judetean Hunedoara


Presedinte Mircea Ioan Molot


Miercuri: 9:00 – 12:00;


Vicepresedinte Petru Marginean


Luni: 9:00 – 12:00;


Vicepresedinte Dorin Paran


Joi: 9:00 – 12:00;


Secretar general Dana Dan


Marti: 9:00 – 12:00;