Știri de ultima orăLocalFemeie dată dispărută

Femeie dată dispărută

Poliţiştii din cadrul Secției de Poliție Rurală nr.4 Coteana caută o femeie, în vârstă de 37 de ani, care a plecat voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit.

La data de 4 iulie 2026, în jurul orei 15:50, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală nr.4 Coteana, au fost sesizați de către un bărbat cu privire la faptul că soția sa, TUDOR GEORGIANA ELENA, în vârstă de 37 de ani, a plecat voluntar de la domiciliul său din comuna Mărunței și nu a mai revenit până în prezent.

Semnalmente: înălțime aproximativ 1,60 m, greutate aproximativ 50 de kg, ochi verzi, păr șaten, fără semne particulare.

La momentul plecării aceasta purta pantaloni scurți de blugi de culoare albastru, tricou albastru-verzui iar în picioare purta pantofi sport de culoare neagră.

Persoanele care dețin informații ce pot ajuta la găsirea femeii sunt rugate să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție sau să sune la numărul unic de urgență 112.

ȘTIRI VIDEO GdS

ȘTIRI GdS