DOLJ
• Între orele 9.00 – 16.00, Melineşti, PTA CRR Negoieşti, PTA Ploştina, PTA Spineni.
• Între orele 10.00 – 18.00, Bechet, PT terţi: PTA SA Bechet Fabrica de Conserve, PTAB SPAU 1 Bechet.
• Între orele 9.00 – 17.00, Craiova, PT 588 – str. Fraţii Goleşti; Dăbuleni, PT Sol SPP3/E5, PT terţi: PT Potelu Solar, PT Taurine, PT UM Dăbuleni; Calafat, PTA 1 Basarabi, PTA 2 Basarabi, PTA 3 Basarabi; Scaeşti, PTA Valea lui Pătru; Craiova, PT 61 – străzile: Împăratul Traian, Sf. Apostoli şi aleea Sf. Apostoli, Al. Macedonski (spre str. România Muncitoare); Craiova, PT 444 – cartier Sărari, blocurile: K16 – K24, M14 – M29; Cetate, PTA 1 Moreni, PTA 3 Fântâna Banului, PTA 1 Hunia, PTA 3 Cetate.
GORJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Motru, PTA Horăști Sat – Horăști – parțial; Telești, PTA Telești nr. 2 – sat Telești – parțial; Vladimir, PTA Andreești nr. 1, PTA Andreești nr. 2 – sat Andreești, PTA Vladimir nr. 1, PTA Vladimir nr. 2, PTA Vladimir nr. 3 – sat Vldimir.
• Între orele 9.00 – 15.00, Novaci, PTAM Biserica Râmca – Biserica Rânca.
OLT
• Între orele 10.00 – 18.00, Brâncoveni, Văleni PTA Mănăstire Brâncoveni, PTA Vinalcool Văleni, PTA Văleni.
• Între orele 8.30 – 16.30, Valea Mare, PTA 1 Turia (CAP), PTA CFR Recea, PTA 2 Turia, PTA 3 Turia, PTA Lăculețe, PTA1 Bârca, PTA CAP Valea Mare, PTA 2 Valea Mare, PTA 2 Bârca, PTA 1 Valea Mare.
• Între orele 8.00 – 12.00, Osica de Sus, PTA 1 Osica de Sus.
• Între orele 12.00 – 16.00, Osica de Sus, PTA 2 Osica de Sus.
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Grozești, PTA Grozești, PTA Șușița.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 15.00, Oteşani, PTA Oteşani 2, PTA Subdeal, PTA Cârstăneşti 2.
• Între orele 9.00 – 13.00, Drăgășani, PTA Zlătărei 3,PTA Avram Iancu,PTAB Braniștei,PTA Capul Dealului,PTA Cosmote Sutești; Sutești, PTA Mazili 1, PTA Mazili 2, PTA Pietroasa; Crețeni, PTA Vodafone Crețeni,PTA Crețeni,PTA Striminoasa,PTA SMA Creteni (terț), PTA CAP Crețeni (terț); Livezi, PTA Pârâienii de Sus; Pesceana, PTA Negraia 1.
• Între orele 9.00 – 17.00, Drăgăşani PTA Dealul Olt 2, PTA Cramă Petrescu (terț); Suteşti, PTA Verdea 1, PTA Verdea 2; Prundeni, PTA Dealul Olt 1, PTA Dealul Olt 3; Mitrofani, PTA Mitrofani 1, PTA Mitrofani 2, PTA Mitrofani 3, PTA Racu, PTA Izvorașu.
• Între orele 13.00 – 17.00, Valea Mare, PTA Tortoești 1.
• Între orele 12.00 – 17.00, Pesceana, PTA Negraia 2.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei