Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de luni

Întreruperi energie electrică de luni

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Scaești, PTA 3 Scaești, PTA 1, 2 Coțofenii din Dos, PTA IMA Mihăița, PTA Potmelțu, PT terți: PT Apă Potmelțu, PT SA Coțofenii din Dos, PT Colectare Gaze, PT CRR Scaești; Cârcea, PT 781 – Vidra, PT 163 Drumul Apelor, PT Stațiune Didactică Universitate, PT Fermă Pașa, PT terți: PT Central, PT Antonie, PT Fermă Iepuri, PT Haltă Jiu, PT 762 Click 09:00 -17:00CraiovaPT 217 – circuit JT nr. 3 – străzile: General Dragalina, Anul 1848 între General Dragalina și Caracal, Vânătorilor; Calafat, PTA Basarabi – circuit JT nr. 1.
GORJ
• Între orele 9.00 – 12.00, Târgu Jiu, PTCZ nr.210, Sediu Universitatea Constantin Brâncuşi Drăgoieni, consumatorii casnici între sediul Universitații Constantin Brâncuşi Drăgoieniși Enigma Drăgoieni, Stația de Asfalt Metal Colectare.
• Între orele 12.00 – 15.00, Târgu Jiu, PTAM 248 Cartier Strămutaţi de pe Calea Bucureşti, societăți comerciale în incinta fostului IAS Drăgoieni.
• Între orele 9.00 – 15.00, Stejari, PTA Stejari nr. 1, PTA Alcatel Stejari – sat Stejari (parțial).
• Între orele 9.00 – 17.00, Țânțăreni, PTA Florești nr. 3 PTA Florești nr. 4, PTA Florești nr. 5, PTA Florești nr. 6 -sat Florești, PTA DGRS 1, PTA Explorom Special Service (terț).
MEHEDINŢI
• Între orele 9.00 – 13.00, Vânjuleț, PTA 3 Vânjuleț; Vânjuleț, PTA CAP Vânjuleț.
• Între orele 12.00 – 16.00, Poroina Mare, PTA 1 Poroina Mare, PTA Penitenciar Vânjuleț.
• Între orele 9.00 – 17.00, Izvorul Bârzii, PTA Izvorul Bârzii – plecare 2.
OLT
• Între orele 8.30 – 16.30, Gârcov, PTA 2 Gârcov.
• Între orele 9.00 – 17.00, Văleni, PTA 1 Văleni; Slăveni, Gostavățu, Brezuica, Băbiciu, Scărișoara, PlăviceniPTA 1 Moară Slăveni, PTA 2 Moară Slăveni, PTA Magazin Gostavățu, PTA Brezuica, PTA Gostavățu, PTA 2 Băbiciu, PTAB 4 Băbiciu, PTA 1 Scărișoara, PTA 2 Scărișoara, PTAB 3 Scărișoara, PTAB 4 Scărișoara, PTAB 5 Scărișoara, PTAB Bază Recepție Scărișoara, PTA 1 Plăviceni, PTAB 2 Plăviceni08:30 -16:30IcoanaPTM Parc 7, PTA S347, PTA S250, PTSol Parc 3, PTM Parc 14, PTA Parc 19, PTA S1171, PTA S1131, PTA SMA Tufeni08:30 -16:30TufeniPTA 1 Tufeni, PTA 2 Tufeni, PTA 3 Tufeni Vale, PC CEB Armanu, PTAB Fermă Porcine EUROSPAȚIAL, PTA Sonda 743 PETROL 1, PTA Sonda 1154, PTA Sonda 724, PTA SPC Bădești SNDGN, PTA Sondă 330
• Între orele 9.00 – 17.00, Vădastra, PTA Vădastra, PTA 2 Vădastra.
• Între orele 8.00 – 12.00, Dobrosloveni, PTA 1 Dobrosloveni.
• Între orele 12.00 – 16.00, PTA 2 Dobrosloveni.
• Între orele 16.00 – 18.00, Iancu Jianu, PTA Preotești, PTA Pompe Apă Pietriș (terț).
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 16.00, Râmnicu Vâlcea, PTA Dealul Malului 2, PTA Dealul Malului 3
• Între orele 9.00 – 17.00, MihăeştiPTAB Vulpueşti 1, PTA Buleta 1.
• Între orele 9.00 -17.00, Slătioara, PTA Rugetu 1, PTA Rugetu 2, PTA Rugetu 3, PTAB Rugetu 4, PTA Miei Slătioara, PTA Milostea 1, PTA Milostea 2, PTA Slătioara Sfat, PTA IAS Milostea, PTA Sacoţi, PTAB Prelucrare Lemn Milostea (terţ), PTA Păstrăvărie Milostea (terţ), PTA COSMOROM Milostea (terţ), PTA Casă Pădurar (terţ), PTA Gospodărie Apă Slătioara (terţ), PTA Staţie Sortare Capitrans (terţ), PTA Staţie betoane SC Genius (terţ)
• Între orele 9.00 -17.00, Lungeşti, PTA Fumureni 1, PTA Fumureni 2, PTA Fumureni 4, PTA Carcadiești, PTA Dumbrava.
• Între orele 9.00 – 15.30, Măciuca, PTA Oveselu, Livezi, PTA Pleșoiu.
• Între orele 9.00 – 17.00, Bălcești, PTA Bărcănești, PTA Gorunești, PTA Oculești, PTA Boghea, PTA Preoţești.
• Între orele 9.00 – 17.00, Râmnicu Vâlcea, PTCZ Nord 15.

ȘTIRI VIDEO GdS