Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 16.00, Podari, PTA 2 CFR Podari, PT Vie Vin Podari, PTA 8 Podari;
• Între orele 9.00 – 17.00, Calafat, PTA Basarabi – circuit JT nr. 2; Craiova, PT 217 – circuit JT nr. 3 – străzile: General Dragalina, Vânătorilor.
GORJ
• Între orele 9.00 – 12.00, Turcinești, PTA Turcinești nr. 2 – sat Turcinești (parțial);
• Între orele 12.00 – 15.00, Vladimir, PTA Vladimir nr. 3 – sat Vladimir (parțial);
• Între orele 9.00 – 17.00, Târgu Jiu, PTCZ 56, PTA 88, PTA 57 – cartier Romanești, PTA 152 (terț), PTAB Stație asfalt Orsa (terț); Drăguțești, PTA 124 – Satu Nou, PTA 189 – sat Drăguțești, PTA Cărbești nr. 2 – sat Cîrbești, PTA Văleni nr. 1 și PTA Văleni nr. 2 – sat Văleni, PTA Dolofilis (terț), PTA Cosmorom (terț);
• Între orele 9.00 – 16.00, Urdari, PTA Hotăroasa nr. 1, PTA Hotăroasa nr. 2 – sat Hotăroasa, PTA Urdari nr. 1, PTA Urdari nr. 2, PTA Urdari nr. 3, PTA Urdari nr. 4 – sat Urdari, PTA Fântânele nr. 1, PTA Fântânele nr. 2 – sat Fântânele, PTA Stație Epurare Urdari (terţi).
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 14.00, Drobeta Turnu Severin, PTAB 101 Gura Văii – Hidroconstrucția, Pompe Baraj;
• Între orele 9.00 – 13.00, Rogova, PTA Poroinița; PTA Stignița;
• Între orele 12.00 – 16.00, Poroina Mare, PTA Poroina Mare 2; PTA Șipotu Poroina;
• Între orele 9.00 – 17.00, BâlvăneștiPTA 1 Bâlvănești plecare 2;
• Între orele 9.00 – 16.00, Husnicioara, PTA Oprănești;
• Între orele 12.00 – 18.00, Prunișor, PTA Gârnița.
OLT
• Între orele 8.30 – 16.30, Gârcov, PTA 2 Gârcov;
• Între orele 9.00 – 17.00, Spătaru, Greerești, Tufaru, Dobrinești, Afumați, Leleasca, Urși, Vătășești, Sâmburești, Lăunele, Stănuleasa, Cerbeni, Mănulești; PTA 3 Spătaru, PTA Greerești, PTA Tufaru, PTA Dobrinești, PTA Afumați, PTA Pompe Apă Leleasca, PTA 1 Leleasca, PTA 2 Leleasca, PTA 3 Leleasca, PTA Hidrofor Leleasca, PTA Gospodărie Apă Leleasca, PTA Fermă Păsări Leleasca, PTA Foraj Puțuri Apă Leleasca, PTA CAP Urși, PTA Pluteni, PTA Tonești Leleasca, PTA Fermă 1 Leleasca, PTA Vătășești, PTA Tonești Sâmburești, PTA 1 Ionicești, PTA 2 Ionicești, PTA Moară Sâmburești, PTA Lăunele, PTA Stănuleasa Sâmburești, PTA Sâmburești, PTA Fermă Sâmburești, PTA Cerbeni, PTA Mănulești, PTA Foraj Puțuri Apă Sâmburești; Otești de Sus, Cungrea, Dienci, Vlăngărești, Vulturești, Dobroteasa, Murgești, Batia, Câmpu Mare, PTA Otești de Sus, PTA SMA Otești, PTA Gospodărie Apă Cungrea, PTA 1 Dienci, PTA 2 Dienci, PTA 3 Dienci, PTA Vlăngărești, PTA 1 Vulturești, PTA 2 Vulturești, PTA SMA Vulturești, PTA DJDP Dobroteasa, PTA Bază Recepție Dobroteasa, PTA Murgești, PTA Batia, PTA Câmpu Mare, PTA IT Câmpu Mare Silva, PTA IAS Câmpu Mare; Corabia, PTA Vinalcool Corabia, PTA 6.19 Dragalina;
• Între orele 8.00 – 12.00, Pârșcoveni, PTA 3 Pârșcoveni;
• Între orele 12.00 – 16.00, PTA 1 Butoi.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 13.00, Măciuca, PTA Zăvoieni 1;
• Între orele 1200 – 16.00, PTA Zăvoieni 2;
• Între orele 9.00 – 17.00, Mihăești, PTA Gurișoara, PTA Govora Sat, PTA Mihăești; Râmnicu Vâlcea, PTCZ Nord 15;
• Între orele 10.00 – 14.00, Prundeni, LEA JT PTA Prundeni 2.

ȘTIRI VIDEO GdS