Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Craiova, PT 499 – cartier Lăpuș, str. Argeș, blocurile: 40 -70, PECO Mall; Craiova, PT 61 -străzile: 13 Septembrie, Dreptăţii, Împăratul Traian, Al. Macedonski, C. R. Motru, Sf. Apostoli, Eugeniu Carada, România Muncitoare, C.D. Fortunescu; Calafat, PTA 2 Golenți; Moțăței, PTA 2 Dobridor – circuit JT nr. 1; Calafat, PTCZ Jiului Calafat – străzile: A.I. Cuza, Smârdan, Mihai Viteazul; Carpen, PTA 1 Cleanov – circuit JT nr. 1; Calafat, PTA Nicolae Bălcescu Calafat, PTA 30 Decembrie Calafat.
• Între orele 9.00 – 16.00, Pielești, PTA SA Pielești, PT RFI Pielești.
• Între orele 9.00 – 14.00, Craiova, PT 367 – cartier 1 Mai, străzile: Nicolae Romanescu, Dr. N. Ionescu – Sisești, Dr. I. Cantacuzino, blocurile: I 67 -I 97, I 49.
GORJ
• Între orele 8.30 – 9.30, Alimpești, PTA Alimpești nr. 3 – sat Alimpești, PTA Nistorești – sat Nistorești.
• Între orele 8.30 – 16.30, Alimpești, PTA Alimpești nr. 1- sat Alimpești (parțial).
• Între orele 16.00 – 16.30, Alimpeşlti, PTA Alimpești nr. 3 – sat Alimpești, PTA Nistorești – sat Nistorești.
• Între orele 9.00 – 12.00, Crasna, PTA Crasna Vale – Crasna Valea.
• Între orele 12.00 – 16.00, Schela, PTA Gruinr. 2 – sat Grui.
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Balta, PTA Gornoviţa, PTA Prejna, PTA Costeşti, PTA Coada Cornețului; Podeni, PTA Gornova 1, PTA Ponorăţ 1, PTA Ponorăţ 2, PTA Malarişca, PTA Gornenţi, PTA Sarafineşti, PTA Podeni Vale 2, PTA Podeni Vale 1, PTA Podeni Deal, PTA Podeni Bolavani; Bâcleş, PTA CRR Bâcleş.
OLT
• Între orele 8.00 – 12.00, Slătioara, PTA 1 Slătioara.
• Între 12.00 – 16.00, Slătioara, PTA 2 Slătioara.
• Între orele 8.30 – 16.30, Băbiciu, Scărișoara, PTAB 4 Băbiciu, PTA 1 Scărișoara, PTA 2 Scărișoara, PTAB 3 Scărișoara, PTAB 4 Scărișoara, PTAB Plăviceni5 Scărișoara, PTA Bază Recepție Scărișoara, PTAB 2 Plăviceni, PTA 1 Plăviceni; Slatina, Curtișoara, Teslui, Comănița, Deleni, Cungrea, Proaspeți PTA CAP Cireașov, PTAB Cartier Satu Nou, PTA Satu Nou, PTA Sărăcești, PTA SMA Pietrișu, PTA Raiț, PTA IAS Curtișoara, PTA SMA Teslui, PTA Teslui, PTA Cherlești Vale, PTA Cherlești Deal, PTA SMA Deleni, PTA CAP Deleni, PTA Schitu Deleni, PTA Comănița, PTA Căzănești, PTA Vînești, PTA Moară Cungrea, PTA 2 Cungrea, PTA 1 Spătaru, PTA Moară Proaspeți, PTA Stație Betoane Curtișoara, PTA Pompe Apă Proaspeți, PTA 1 Dobrotinet, PTA 2 Dobrotinet, PTA CAP Curtișoara; Slatina, Curtișoara PTA AISE Curtișoara, PTA Bancomet Construct, PTA Stație Asfalt Proaspeți, PTA 2 Proaspeți, PTA Forcons; Slătioara, Salcia, PTA 1 Salcia, PTA 2 Salcia, PTA 1 IGO Salcia, PTA Peco Buliteanu; Ianca, PTA 2 Ianca; Osica de Sus, PTA 1 Osica de Sus.
• Între orele 10.00 – 18.00, Fălcoeni, Potcoava, Valea Merilor, Trufinești, Cârstești PTA 1 Fălcoeni, PTA 2 Fălcoeni, PTA 3 Fălcoeni, PTA CFR Potcoava, PTCZ Siloz Potcoava, PTA SMA Secția Potcoava, PTCZ Potcoava, PTA Magazin Potcoava, PTAB Stație Epurare Valea Merilor, PTA Valea Merilor, PC Stație Epurare Valea Merilor, PTA Trufinești, PTA Cârstești, PTA Sala Sport Potcoava.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Milcoiu, PTA Milcoiu 1, PTA Milcoiu 2, PTA Căzăneşti 2, PTA Izbăşeşti, PTA Rezervor Apa Comanca.
• Între orele 9.00 – 12.00, Prundeni, PTA Călina 2.
• Întrte orele 11.00 – 15.00, Prundeni, PTA Prundeni 3.
• Între orele 14.00 – 18.00, Prundeni, PTA Prundeni 2.
• Între orele 9.30 – 17.30, Bărbătești, PTA Bărbătești 3.
• Între orele 9.00 – 14.00, Bălcești, PTCZ Blocuri Bălcești.
• Între orele 12.00 – 18.00, Drăgășani, PTCZ Gib Mihăescu Drăgășani.

ȘTIRI VIDEO GdS