Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Galicea Mare, PTA 2 Galicea Mare; Dăbuleni, PTA 3 Dăbuleni – circuit JT nr. 2; Bulzeşti, Picături, Nătărăi, Bulzeşti, Seculeşti, Prejoiu, Sălişte, Frăţila, Stoiceşti, Înfrăţirea, PT terţi: PT Gospodărie Apă Înfrăţirea, PT SA Bulzeşti, PT Orange Bulzeşti, PT Conex Bulzeşti; Vârtop, Sălcuţa, Vela, Plopşor, Tencănău, Căciulatu, Suharu, Viorica, Gubaucea, Bucovicior, Bechet (Orodel), Călugărei, Verbicioara, Verbiţa – integral, PT Staţie Pompare Cornu, PT terţi: PT Moară Verbicioara, PT Gospodărie Apă Călugărei, PT SA Căciulatu, PT CAP Sălcuţa, PT Negrea Trans.
• Între orele 9.30 – 12.30, Bistreţ, PT SRP 1 Mălăieni.
• Între orele 12.30 – 15.30, Bistreţ, PT SMA Bistreţul Nou.
• Între orele 9.30 – 11.30, Calopăr, PTA 1 Calopăr.
• Între orele 11.30 – 13.30, Calopăr, PTA 2 Calopăr.
• Între orele 13.30 – 15.30, Calopăr, PTA Dâlga.
• Între orele 8.00 – 12.30, Craiova, PT 377 – cartier 1 Mai, bld. 1 Mai, Cămine studenţeşti Medicină, complex Sara.
• Între orele 12.30 – 17.00, Craiova, PT 375 – cartier 1 Mai, str. Victor Papillian, blocurile: E 3, E 4, E 5, E 6, E 7, E 8, E 9, E 10, E 11, E 12, E 13, E14.
GORJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Țânțăreni, PTA Florești nr. 2 – sat Florești (parțial); Turburea, PTA Spahii nr. 2 – sat Spahii (parțial), PTA Poian nr. 1, PTA Poiana nr. 2, PTA Poiana nr. 3 – sat Poiana, PTA CFR Gilort (terț), PTA Bulbuceni nr. 1, PTA Bulbuceni nr. 2, PTA Bulbuceni nr. 3 – sat Bulbuceni, PTA Cocorova – sat Cocorova, PTA Butișoaia – sat Butișoaia; Runcu, PTA Dobrița nr. 3 – sat Dobrița (parțial).
• Între orele 12.00 – 16.00, Motru, PTA Știucani Nou Motru – cartier Știucani Nou.
• Între orele 9.00 – 16.00, Bâlteni, PTA Peșteana nr. 2, PTA Peșteana nr. 3 – sat Peșteana (parțial); Turceni, PTA Valea Viei nr. 2 – sat Valea Viei (parțial).
• Între orele 9.00 – 12.00, Plopșoru, PTA Cocoreni nr. 1 – sat Cocoreni (parțial).
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Pădina, PTA Orevița 1, PTA Orevița 2, PTA Pompe Orevița, PTA Olteanca, PTA Stignița, PTA Iablanița 1, PTA Iablanița 2; Butoiești, PTA Butoiești 2; Bâcleș, PTA Seliștiuța; Malovăț, PTA Pitulași 1, PTA Pitulaș 2, PTA Ferma Bârda, PTA Alimentare Apă Bobăița, PTA Bobăița 1, PTA Bobăița 2.
• Între orele 9.00 – 13.00, Stângăceaua, PTA Stângăceaua; Voloiac, PTA Ruptura.
• Între orele 12.00 – 16.00, PTA SMA Fața Motrului; PTA Lac.
OLT
• Între orele 9.00 – 12.00, Piatra Olt, PTA 3 Colonie Piatra Olt.
• Între orele 12.00 – 15.00, Piatra Olt, PTA 4 Basarabi Piatra Olt.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Zătreni, PTA Deal Văleni 2; Runcu, PTA Surupaţi; PTA Gropeni; Râmnicu Vâlcea, PTAB Dem Rădulescu 1, PTAB Niva (terţ) – străzile: Dem Rădulescu(parţial) blocuri A, B și C, Doctor Romulus Popescu bloc C1; Scundu, PTA Avrămești 2 – circuit JT nr. 1.

ȘTIRI VIDEO GdS