Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de luni

Întreruperi energie electrică de luni

-

DOLJ
• Între orele 8.30 – 16.30, Craiova, PT 273 – CFR Triaj.
• Între orele 9.00 – 16.00, Craiova, PT 104 – bl. D7, sc. 1, 2, 3.
Între orele 10.00 – 17.00, Bratovoeşti, PTA 1 Prunet.
• Între orele 9.00 – 17.00, Moțăței, PTA 1, 3, 4, 7 Moțăței, PT terț – PT Gospodărie Apă Moțăței.
• Între orele 8.00 – 16.00, Craiova, PT 62 – străzile: România Muncitoare, C.R. Motru, Împăratul Traian, Alexandru Ioan Cuza, Decebal.
GORJ
• Între orele 10.00 – 12.00, Târgu Jiu, PTAM 236 Sediul Vamă Târgu Jiu, SC Rominox SRL, staţia Astfalt din spatele vămii, de pe strada Narciselor, PTA 247 Târgu Jiu, str. Fagului, Stejarului, Salcâmului, Pinului, PTA 262 (terț), PTA 211 (terț), PTA Dadtrading (terț), PTA Marcheș auto (terț), PTAM CEF Narcise (terț).
• Între orele 7.00 – 12.00, Roșia de Amaradia, PTA Ruget nr. 1 – sat Ruget (parțial).
• Între orele 9.00 – 17.00, Drăguțești, PTA Cârbești – sat Cârbești.
• Între orele 8.00 – 16.00, Runcu, PTA Runcu nr. 1 – sat Runcu (parțial).
• Între orele 11.00 – 14.00, Peștișani, PTA Peștișani nr. 1 – sat Peștișani (parțial).
• Între orele 15.00 – 18.00, Tismana, PTA Tismana nr. 1 – sat Tismana (parțial).
• Între orele 10.00 – 17.00, Baia de Fier, PTAB Cernădia nr. 3, PTAB Cernădia nr. 4 – sat Cernădia (parțial), PTA Baia de Fier nr. 1, PTA Baia de Fier nr. 5 – sat Baia de Fier (parţial).
MEHEDINŢI
• Între orele 9.00 – 17.00, Hinova, PTA Bistrița plecarea 2 – satul Bistrița.
• Între orele 10.00 – 18.00, Prunișor, PTA Gutu – sat Gutu.
OLT
• Între orele 10.00 – 18.00, Cungrea, PTA SMA Oteşti.
• Între orele 9.00 – 17.00, Corbu, PTA 2 Corbu circuitul 2 si 3; Slatina, Posturi terţi: PTCZ Rolmis, PTA Cristiancar, PTA Totalincon, PTCZ Delta Aluminiu, PTCZ Guraytex, PTA Concom, PTA Miranliv, PTAB Denafel, PTA Slamec, PTSOL Concis, PTA Grony, PTAB Robdix, PTA 1 Tuncal, PTSOL Comrem, PC CEF Rolmis, PTAB CEF Rolmis, PTA Condor Păduraru, PTA Vamă, PTA Romcristal, PTAB Concis (Post CEZ).
• Între orele 9.00 – 10.00 şi 18.00 – 19.00, Sprâncenata, PTA 3 Dăneasa Secție Mecanizare CLF Dăneasa, PTA Zănoaga, PTA 1 Sprâncenata Moară, PTA Uria, PTA 3 Frunzaru Zootehnie, PTA 1 Frunzaru Sat, PTA SI SRP 110/6kV Sprâncenata (terţ).
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Ocnele Mari, satele Lunca, Buda: PTA Lunca, TA Buda 3, PTA Orange Buda (terţ), PC Puţ Aeraj 1 Ocnele Mari, PTAB Puţ Aeraj 2 Ocnele Mari (terţ).
• Între orele 15.00 – 20.00, Drăgăşani, PTA Condor (terț) – SC Condor SRL, PTA Complex Ştefăneşti (terț) – SC Eurofina SRL, PTA Protecţia Plantelor (terț), PTA Derik (terț) – SC Derik SRL, PTA Rigis (terț) – SC Stelmit SRL, PTAB Rolmar (terț) – SC Rolmar SRL, PTA Răşini (terț) – SC AXM SRL, PTA Zlătărei 1, PTA Zlătărei 2, PTA Zlătărei 4 – Cartier Zlătărei, PTA Boroşeşti 1 – cartier Valea Caselor.
• Între orele 15.00 – 20.00, Suteşti, PTA Boroşeşti 1, PTA Boroşeşti 2, PTA Boroşeşti 3 – sat Boroşeşti, PTA Orange Suteşti (terț) – SC Orange SA, PTA Crama Negrini (terț) – Crama Negini, PTA Sondă Extracţie 4562 (terț), PTA Sondă Extracţie 4307 (terț), PTA Sondă 4320 (terț), PTAM Sondă 4338 (terț), PTA Sondă Extracţie 4307 (terț), PTA Sondă 4302 BIS (terț), Voiceşti, PTA Voiceşti Centru – sat Voiceşti, PTA Cârlig – sat Cârlig, PTA Văleni Voiceşti – sat Voiceşti.

ȘTIRI VIDEO GdS