12.1 C
Craiova
duminică, 20 octombrie, 2019
Acasă Local Dolj Întreruperi energie electrică de mâine

Întreruperi energie electrică de mâine

-

DOLJ
• Între orele 9.00 – 13.00, Mârşani PTA 2 SMA Mârşani.
• Între orele 9.00 -16.00, Craiova PT 453 – str. Tehnicii, cămin 1 IUG.
• Între orele 9.00 – 18.00, Cetate Moreni, Fântâna Banului – integral, PTA ITA Cetate, PT terţi: PT Bîcu Laurenţiu, PT SA Fântâna Banului.
• Între orele 13.00 – 17.00, Mârşani PTA 7 Mârşani.

GORJ
• Între orele 11.00 – 12.00, Hurezani PTA Busuioci nr. 1, PTA Busuioci nr. 2 – sat Busuioci; Logreşti PTA Logreşti – sat Logreşti, PTA Colţeşti – sat Colţesti, PTA Frunza – sat Frunza, PTA Schit Logreşti (terţ), PTA Orange Frunza (terţ), Parc 38 Petrol Frunza (terţ), Parc 34 Petrol Frunza (terţ), Parc 9 Hurezani (terţ), PTA Pompe Apa Colţeşti (terţ).

OLT
• Între orele 9.00 – 14.00, Iancu Jianu, Morunglav, Bobiceşti PTA Fermă Pomi nr. 1 Iancu Jianu, PTA Morunglav, PTA Ghioşani, PTA Bărăşti, PTA Poiana Mare, PTA Moruneşti, PTA CAP Morunglav, PTA Peret, PTA Comăneşti, PTA Govora, PTA Chinteşti, PTA Bechet, PTA Vinalcool Bobiceşti, PTA Bobiceşti, posturile de terţi: PTA Pepinieră Bobiceşti, PTA Mobilrom Bobiceşti (Orange).
• Între orele 9.00 – 16.00, Caracal PTA 41, Caracal: străzile Ioan Vodă Cel Cumplit, T. Vladimirescu Râsuri, Neagoe Basarab.
• Între orele  9.00 – 17.00, Obârşia PTA Sat Coteni, PTA 1 Obârşia Nouă.
• Între orele 11.30 – 12.00 şi 14.30 – 15.00 (întreruperi de  scurtă durată) – Topana, Făgețelu- toată localitatea; Spineni PTA 1 Aluniş, PTA 2 Aluniş, PTA 3 Aluniş, PTA Optăşani, PTA 1 Profa, PTA 2 Profa , PTA 3 Profa şi postul de terţi PTA Sonda 1095;
• Între orele 11.00 – 13.00, Leleasca PTA Afumaţi, PTA Pompe Apă Leleasca, PTA Hidrofor Leleasca, PTA 1 Leleasca, PTA 2 Leleasca, PTA 3 Leleasca şi posturile de terţi PTA Gospodărie Apă Leleasca, PTA Foraj Puţuri Apă Leleasca, PTA Fermă Păsări Leleasca;
• Între orele 14.30 – 15.00, Leleasca, Sâmbureşti- toată localitatea.

VÂLCEA
• Între orele 8.00 – 19.00, Berislăveşti, satele: Rădăcineşti, Dângeşti, Releul Cozia – PTA Rădăcineşti 1, PTA Rădăcineşti 2, PTA Dângeşti 1, PTA Dângeşti 2, PTCZ Releu Cozia.
• Între orele 8.30 – 12.00, Fârtăţeşti, PTA Rusăneşti 1 – sat Rusăneşti.
• Între orele 9.00 – 16.00, Guşoeni, PTA Dealul Mare Guşoeni, sat Dealul Mare.
• Între orele  9.00 – 18.00, Tomşani, satele: Băltăţeni, Dumbrăveşti, Chiceni – PTA Băltăţeni 1, PTA Băltăţeni 2, PTA Dumbrăveşti, PTA Chiceni.
• Între orele 10.00 – 16.00, Ioneşti PTA Foteşti.
• Între orele 12.00 – 16.00, Fârtăţeşti PTA Becşani – sat Becşani.

ȘTIRI VIDEO GdS