Clean Wizard angajează recepționer și agent curățenie

Clean Wizard SRL angajează prin Programul START-UP NATION – RUE 685 următoarele categorii de personal:

  • 1 recepționer;
  • 5 persoane responsabile de curățenie.
    Noul personal angajat va îndeplini următoarele responsabilități și sarcini:

Recepționer:

• Preluarea apelurilor telefonice din partea clienților și oferă toate informațiile pe care aceștia le solicită;
• Înregistrarea comenzilor din partea clienților/ întocmirea evidenței computerizate a acestora;
• Întocmirea facturilor conform comenzilor;
• Colaborează cu personalul care asigură întreținerea și curățenia, astfel încât să nu existe reclamații ale clienților în acest sens;
• Experiență în domeniu constituie un avantaj;
• Abilități în relațiile interpersonale, flexibilitate/eficiență;
• Cunoștințe de operare Microsoft Office;
• Capacitate de a lucra sub presiune;
• Limba engleză constituie un avantaj.

Nivel experiență: 0 – 2 ani;
Tip contract – Full-time;
Nivel studii – Medii;
Nivel salarial – Confidențial.

Clean Wizard face angajari

Responsabil curățenie/Agent curățenie:

• Asigurarea unui nivel optim de curățenie în birouri, spații de prezentare etc;
• Asigurarea și gestionarea corectă a necesarului optim de materiale igienico-sanitare pentru menținerea curățeniei în cadrul companiei;
• Asigură evidența și gestionarea produselor de curățenie;
• Întocmește lista de necesar a produselor și materialelor igenico – sanitare, în vederea achiziționării lor de la furnizorii autorizați;
• Colaborează cu personalul ce se ocupă de achiziții în vederea stabilirii necesarului de produse de curățenie;
• Îndeplinește toate dispozițiile care au legătură cu sarcinile postului, date de superiorii ierarhici;
• Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;
• Abilități de realizare a activităților de curățenie conform procedurilor;
• Persoane cu atitudine respectuoasă, serioase, discrete, punctuale, îngrijite;
• Abilități de coordonare a unei echipe;
• Experiența pe un post asemănător constituie avantaj.
Nivel experiență 0 – 2 ani

Tip contract – Full-time
Nivel studii – Medii
Nivel salarial – Confidențial
Localitate – Craiova
Țară – ROMÂNIA

Contact:

• Telefon: 0756.049.981
• E-mail: [email protected]