DOLJ


• Între orele 9.00 – 16.00, Gherceşti, PT Budică Vasile, PT terţi: PT Dezbenzinare – OMV Petrom, PT Compresoare – OMV Petrom, PT SI Staţie 220/110 kV Craiova Nord;
• Între orele 9.00 – 17.00, Gighera, PTA 2 Gighera – circuit JT nr. 4; Craiova, PT 244 – str. Calea București, blocurile: R 1, R 2, R 3, Centrala Termică, complex restaurant, cofetărie; Orodel, PTA 2 Orodel; Pleșoi, Brabova, PTA Bondrea, PTA 2 Pleșoi, PTA 2 Brabova, PTA Cîrstovani, PTA Căruia;


• Între orele 9.00 – 15.00, Dăbuleni, PTA SA Timpuri Noi Dăbuleni, PTA Alimentare cu Apă Dăbuleni, PTA 10 Dăbuleni, PTA IAS Dăbuleni, PTA SMA Dăbuleni, PTA 14 Dăbuleni, PTA GSI Dăbuleni, PTA 9 Dăbuleni, PTA 4 Dăbuleni, PT terţi: PTA 1 Alimentare cu Apă Dăbuleni, PTA 2 Alimentare cu Apă Dăbuleni, PTA SA Drumul Belşugului Dăbuleni, PTCZ Vinalcool Dăbuleni;


GORJ


• Între orele 9.00 – 17.00, Glogova, PTA Iormănești nr. 1 – sat Iormănești, PTA Clejnești – sat Clejnești; Negomir, PTA Artanu nr. 1, PTA Artanu nr. 2, PTA Aratanu nr. 3 – sat Artanu, PTA Negomir nr. 1, PTA Negomir 2 – sat Negomir, PTA Bohorelu – sat Bohorelu, PTA Ursoaia – sat Ursoaia, PTA Gospodărie Apă (terț);


OLT


• Între orele 9.00 – 17.00, Vadastra, Obârșia, Bucinișu, PTA 1 Vădastra, PTA Vinalcool Vădastra, PTA Agro Grădinaru Vădastra, PTA 2 Vădastra, PTA CAP Vădastra, PTA Obârșia, PTA CAP Obârșia, PTA Romcereal Obârșia, PTA SMA Bucinișu, PTA 1 Bucinișu Mare, PTA 2 Bucinișu Mare;


• Între orele 8.30 – 16.30, Slatina, PTCZ Laborator de Contoare;
• Între orele 8.00 – 12.00, Corabia, PTA 6.125 PECO Corabia;
• Între orele 12.00 – 16.00, Corabia, PTA 6.107 Fabrica de Pâine Corabia;
• Între orele 9.00 – 16.00, Cungrea, PTM Parc 12, PT Sonda 565(560), PTA Sonda 1522(1582), PTA Sonda 980(816); Sâmburești, Vitomirești, PTA Cerbeni, PTA Foraj Puțuri Apă Sâmburești, PTA Mănulești, PTA Fermă Bolindețu.


VÂLCEA


• Între orele 9.00 – 16.00, Drăgășani, PTA ICHV Vale, PTA Colonie TCH, PTA Traian;
• Între orele 8.30 – 13.30, Crețeni, PTA Izvoru;
• Între orele 12.00 – 18.00, Creţeni, PTA Mrenești.