Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie a decis aseară să amâne pentru a doua oară sentinţa în procesul strămutaţilor de lux Ionel Manţog şi Ion Vulpe. Următorul termen la care cei doi foşti directori din mineritul Olteniei îşi vor putea afla sentinţa a fost stabilit pentru data de 21 iunie. De amintit că Ionel Manţog şi Ion Vulpe au fost condamnaţi de Curtea de Apel Alba la câte un an şi opt luni de închisdoare cu suspendare pentru comiterea infracţiunii de fals în înscrisuri sub semnătură privată.
Gorj: A doua amânare pentru Manţog
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei

