Autorităţile judeţului Gorj au inaugurat astăzi noua Secţie de boli infecţioase din cadrul Spitalului Judeţean de Urgenţă (SJU) Târgu Jiu. Valoarea investiţiei se ridică la 1,8 milioane de lei, iar fondurile au provenit de la Ministerul Sănătăţii. Consiliul Judeţean Gorj a contribuit cu 5% din valoarea investiţiei de consolidare a clădirii şi de dotare la un nivel corespunzător.
Noua Secţie de boli infecţioase din cadrul SJU Târgu Jiu a fost inaugurată astăzi
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei

