Autoritatea pentru Valorificarea Activelor Statului a publicat ieri anunţul de prelungire a datei de depunere a ofertelor de cumpărare pentru SC Avioane Craiova SA din 17 aprilie în data de 9 mai 2007, ora 10.00.
AVAS a luat această decizie ca urmare a solicitărilor unor investitori interesaţi de realizarea unui audit propriu în societate.
Deschiderea documentelor de participare va avea loc în data de 9 mai 2008, ora 12.00, la sediul AVAS, în prezenţa tuturor ofertanţilor. Totodată, perioada de acces la camera de date a fost prelungită până la data de 8 mai 2008.
AVAS a informat Comisia Europeană asupra conţinutului anunţului de privatizare şi a dosarului de prezentare a societăţii, existând un schimb de informaţii permanent pe această temă.
AVAS a decalat termenul de depunere a ofertelor pentru Avioane Craiova
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei

