Rezultale meciurilor de joi, din prima manșă a turului doi preliminar: Ufa – Domzale 0-0, Ventspils – Bordeaux 0-1, FC Viitorul – Vitesse 2-2, K. Almaty – Alkmaar 2-0, Spartaks – La Fiorita 6-0, Tobol – Pyunik 2-1, Rudar – FCSB 0-2, Balzan – Slovan Bratislava 2-1, Chikhura – Maribor 0-0, H. Haifa – Hafnarfjordur 1-1, Torpedo Kutaisi – Vikingur 3-0, Dudelange – Drita 2-1, RB Leipzig – Hacken 4-0, APOEL – Flora 5-0, ȚSKA Sofia – Admira 3-0, Djurgarden – Mariupol 1-1, Honved – Niedercorn 1-0, M. Tel Aviv – Radnicki Nis 2-0, Molde – Laci 3-0, Zalgiris – Vaduz 1-0, Zrinjski – Valletta 1-1, Jagiellonia – Rio Ave 1-0, Soligorsk – Lech 1-1, Brest – Atromitos 4-3, LASK Linz – Lilleström 4-0, Nordsjaelland – AIK Stockholm 1-0, Torshavn – Beșiktaș 0-2, FC Santa Coloma – Valur 1-0, Genk – Fola 5-0, Gornik – Trencin 0-1, Hajduk Split – Slavia Sofia 1-0, O. Ljubljana – Crusaders 5-1, Sutjeska – Alashkert 0-1, TNS – Lincoln 2-1, St. Gallen – Sarpsborg 2-1, Atalanta – Sarajevo 2-2, Partizan – Trakai 1-0, Zeljeznicar – Apollon 1-2, Aberdeen – Burnley 1-1, Dundalk – AEK Larnaca 0-0, Hibernian – Asteras 3-2, Osijek – Rangers 0-1, Sp. Subotica – Sparta Praga 2-0, Dun. Streda – Din. Minsk 1-3, Stjarnan – FC Copenhaga 0-2, Sevilla – Ujpest 4-0.
Fotbal / Liga Europa, turul doi preliminar (prima manșă)
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei