Programul meciurilor de astăzi, din etapa a 2-a: grupa A: Anzhi Makhachkala – Young Boys Berna (ora 19.00), Liverpool – Udinese (22.05, Digi Sport 3), clasament: 1. Liverpool 3 puncte (golaveraj 5-3), 2. Anzhi 1 (1-1), 3. Udinese 1 (1-1), 4. Berna 0 (3-5); grupa B, ora 22.05: Academica de Coimbra – Hapoel Tel Aviv, Atletico Madrid – Viktoria Plzeň, clasament: 1. Atletico 3 (3-0), 2. Plzeň 3 (3-1), 3. Academica 0 (1-3), 4. Hapoel 0 (0-3); grupa C, ora 22.05: Olympique Marseille – AEL Limassol, Borussia Mönchengladbach – Fenerbahce Istanbul, clasament: 1. Fenerbahce 1 (2-2), 2. Marseille 1 (2-2), 3. Limassol 1 (0-0), 4. Mönchengladbach 1 (0-0); grupa D, ora 22.05: Club Brugge – Maritimo Funchal, Newcastle United – Bordeaux, clasament: 1. Bordeaux 3 (4-0), 2. Maritimo 1 (0-0), 3. Newcastle 1 (0-0), 4. Brugge 0 (0-4); grupa E, ora 22.05: Molde – Stuttgart (Digi Sport 2), Steaua – Copenhaga (Pro TV), clasament: 1. Copenhaga 3 (2-1), 2. Steaua 1 (2-2), 3. Stuttgart 1 (2-2), 4. Molde 0 (0-2); grupa F, ora 22.05: AIK Stockholm – Dniepr Dnepropetrovsk, PSV Eindhoven – Napoli, clasament: 1. Napoli 3 (4-0), 2. Dniepr 3 (2-0), 3. PSV 0 (0-2), 4. AIK 0 (0-4); grupa G, ora 20.00: Basel – Genk, Videoton – Sporting Lisabona, clasament: 1. Genk 3 (3-0), 2. Basel 1 (0-0), 3. Sporting 1 (0-0), 4. Videoton 0 (0-3); grupa H, ora 19.00: Neftçi PFK – Inter Milano (Digi Sport 1), Rubin Kazan – Partizan Belgrad, clasament: 1. Inter 1 (2-2), 2. Rubin 1 (2-2), 3. Neftçi 1 (0-0), 4. Partizan 1 (0-0); grupa I, ora 20.00: Hapoel Kiryat Shmona – Olympique Lyon, Sparta Praga – Athletic Bilbao, clasament: 1. Lyon 3 (2-1), 2. Shmona 1 (1-1), 3. Bilbao 1 (1-1), 4. Praga 0 (1-2); grupa J, ora 20.00: Lazio – NK Maribor (Digi Sport 2), Panathinaikos Atena – Tottenham (Digi Sport 3), clasament: 1. Maribor 3 (3-0), 2. Lazio 1 (0-0), 3. Tottenham 1 (0-0), 4. Panathinaikos 0 (0-3); grupa K, ora 20.00: Metalist Harkov – Rapid Viena, Rosenborg – Bayer Leverkusen, clasament: 1. Rosenborg 3 (2-1), 2. Harkov 1 (0-0), 3. Leverkusen 1 (0-0), 4. Viena 0 (1-2); grupa L, ora 20.00: Hannover – Levante, Helsingborgs – Twente, clasament: 1. Levante 3 (1-0), 2. Hannover 1 (2-2), 3. Twente 1 (2-2), 4. Helsingborgs 0 (0-1).
Liga Europa
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei