10.3 C

Fara favorite

Partidele din mansa secunda a sferturilor de finala ale Cupei UEFA se vor disputa astazi. Tinind cont de rezultatele inregistrate in tur (trei remize si o victorie la limita obtinuta de Hapoel Tel Aviv), nici una dintre echipele care au ajuns in aceasta faza a celei de-a doua competitii fotbalistice europene intercluburi nu se poate considera deja calificata in turul urmator. Meciurile din mansa secunda a sferturilor de finala ale Cupei UEFA se vor disputa dupa urmatorul program: Feyenoord Rotterdam (Olanda) – PSV Eindhoven (Olanda) – in tur 1-1; Borussia Dortmund (Germania) – Slovan Liberec (Cehia) – in tur 0-0; AC Milan (Italia) – Hapoel Tel Aviv (Israel) – in tur 0-1; CF Valencia (Spania) – Internazionale Milano (Italia) – in tur 1-1.