17.6 C
sâmbătă, 20 aprilie, 2024
Știri de ultima orăSportInca un suporter pe teren

Inca un suporter pe teren

Un spectator imbracat cu un tricou in culorile reprezentativei Braziliei a intrat pe teren in timpul meciului dintre selectionata antrenata de Carlos Alberto Parreira si nationala Japoniei, care s-a jucat miercuri, la Köln. Suporterul a patruns pe teren la jumatatea reprizei secunde a partidei si l-a imbratisat pe capitanul reprezentativei Braziliei, Ronaldinho. Aceasta este a treia oara cind un suporter intra pe teren la un meci din Cupa Confederatiilor. Duminica, la Hanovra, in timpul partidei Mexic – Brazilia, scor 1-0, un suporter a intrat pe teren la inceputul reprizei a doua si l-a imbratisat pe Ze Roberto. De asemenea, simbata, la Köln, cu putin inainte de finalul primei reprize a partidei Germania – Tunisia, scor 3-0, un tinar a patruns pe gazon si l-a imbratisat pe portarul Jens Lehmann.