DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00 – Bulzești – PTA Nătărăi; Valea Stanciului, Drănic – PTA 1 Valea Stanciului, PTA 1 Drănic, PTA 1 Padea; Scaești – Sfârcea, Scaești, Coțofenii din Dos, Mihăița, Potmelțu – integral, PT terți: PT Apă Potmelțu, PT SA Coțofenii din Dos, PT Colectare Gaze, PT CRR Scaești, Amărăștii de Sus,
Celaru, Apele Vii – Nisipuri, Amărăștii de Sus, Zvorsca, Marotinu de Jos, Celaru, Soreni, Marotinu de Sus, Apele Vii – integral, PT terți: PT CAP Apele Vii, PT Moară Cereale, PT Moară Apele Vii, PT Metalconf, PT Stație Epurare Celaru, PT Alimentare Apă Celaru, PT Moară Giltrex, PT CAP Zvorsca.
• Între orele 9.00 – 16.00 – Maglavit – PT Mănăstire, PT SI SRP 1+3A Maglavit, PT Stăvilar, PT Service Maglavit; Craiova – PT 754 – Comisariat Armată – str. Jieţ, PT 311 – Calea Bucureşti, blocurile: A 4, A 5, A 6, A 7, P 2, P 3, P 4, P 5, C 4, C 5 și spaţiile comerciale aferente, poşta de pe Calea Bucureşti.
• Între orele 8.30 – 16.30 – Celaru PTA 1 Celaru – circuit JT nr. 2; Poiana Mare – PTCZ Poștă Poiana Mare.
GORJ
• Între orele 8.30 – 16.30 – Dănciulești PTA Obârșia nr. 2 – sat Obârșia.
• Între orele 9.00 – 17.00 – Turceni PTA Asecări nr. 1 (terț), PTA Asecări nr. 2 (terț) și PTA Asecări nr. 3 (terț), PTA Gară Turceni (terț), PTCZ Gară Turceni (terț), PTA Stație Gaze nr. 10 Turceni (terț), PTA nr. 5 Turceni – străzile: Sfântul Ilie, Teilor și Ionel Dumitriu.
• Între orele 9.00 – 16.00 – Tismana PTA Pocruia nr. 2, PTA Pocruia nr. 3 – sat Pocruia.
MEHEDINŢI
• Între orele 9.00 – 17.00 – Isverna – PTA Cerna Vârf; Isverna – PTA Nadanova.
• Între orele 10.00 – 18.00 – Podeni – PTA Gornova 1, PTA Ponorat 1, PTA Ponorat 2, PTA Malarișca.
OLT
• Între orele 9.00 – 17.00 – Drăgănești, Dăneasa, Frunzaru, Sprâncenata, Bârsești, Berindei – PTA 18 Pompare Drăgănești, PTA 1 Pestra Sat, PTA 1 Berindei, PTA 2 Berindei SMA, PTA 1 Cioflanu Sat, PTA 3 Berindei Zootehnie, PTA 2 Dăneasa Zootehnie, PTA 3 Dăneasa Secție Mecanizare CLF, PTA Zănoaga, PTA SI SRP 110 kV/6 kV Sprâncenata, PTA 1 Sprâncenata Moară, PTA Uria, PTA 1 Frunzaru, PTA 2 Frunzaru, PTA 3 Frunzaru, PTA 2 Zootehnie Sprâncenata, PTA 2 Sprâncenata, PTA 3 Sprâncenata, PTA 4 Sprâncenata, PTA 5 Sprâncenata, PTA 7 Sprâncenata, PTA 1 Bârsești, PTA 2 Bârsești.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00 – Grădiștea – PTA Valea Grădiștei; Băile Olăneşti – PTA Olanesti Sat 3 – străzile: Tudor Vladimirescu (parţial), Valea de Case (parţial), Unirii (parţial).
• Între orele 10.00 – 13.00 – Lădești – PTA Găgeni 2; Scundu – Pta Scundu 1.
• Între orele 13.00 – 16.00 – Lădeşti – PTA Măldărești 2; Scundu – Pta Scundu 2.
• Între orele 8.30 – 12.30- Bălcești – PTA Chirculești.
• Între orele 11.30 – 15.30 – Roșiile – PTA Cherăști 2.
• Între orele 14.30 – 18.30 – Roşiile – PTA Balaciu.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei