DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Afumaţi, Covei – integral; Malu Mare, PT 2 Sat Nou Preajba; Goieşti, PTA Şcoală Goieşti, Cârcea, PTA 6 Cârcea (Nitela), PT UM Radar Cârcea, PTA Fermă Cârcea, PT terţi: PT Depozit FNC Cârcea, PT Dumiservcar, PT Flux Arena.
• Între orele 10.00 – 12.00, Craiova, PT 57 – străzile: Petuniilor, Pictor Iscovescu, Odobescu Henri Barbusse, Câmpia Islaz, Râului, Ecaterina Teodorini.
• Între orele 13.00 – 15.00, Craiova, PT 199 – Piaţa Centrală, străzile: Nicolae Bălcescu, bld. I.C.Brătianu, blocurile 27 A, 27 B, 27 C, 27 D, 29 A, 29 B.
GORJ
• Între orele 10.00 – 14.00, Bărbătești, PTA Musculești – sat Musculești.
• Între orele 9.00 -12.00, Căpreni, PTA Căpreni – sat Căpreni.
• Între orele 12.00 – 16.00, Crușeț, PTA Văluța nr. 1 – sat Văluța.
• Între orele 9.00 – 11.00, Drăguțești, PTA Văleni nr. 2 – sat Văleni.
• Între orele 11.00 – 13.00, Drăguţeşti, PTA Tâlvești – sat Tâlvești.
• Între orele 13.00 – 16.00, Drăguţeşti, PTA UM Tâlvești – UM Tâlvești.
• Între orele 9.00 – 17.00, Dănciulești, PTA Zăicoi – sat Zăicoi; Bumbești, PTA Curtișoara nr. 3, PTA Curtișoara nr. 2 – sat Curtișoara, PTA Releu Bumbești, PTA Muzeu (terț), PTS Stație Epurare Curtișoara (terț), PTA Pompare Bumbești (terț), PTA Axatruc (terț), PTA Metal Colect (terț), PTA Releu Bumbești – releu telefonie, CFR Parângu (terț); Târgu Jiu PTA Pompe Iezureni nr. 3 (terț), PTA Pompe Iezureni nr. 2 (terț), PTA Pompe Iezureni nr. 1 (terț), PTA Iezureni nr. 2, PTA 80 Iezureni, PTA 40 UM Iezureni – cartier Iezureni, PTAM Service Peugeot.
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Orșova, PTA Poiana Stelei; Prunișor, PTA Fântâna Domnească 1, PTA Drăgotești, PTA SMA Fântâna Domnească, PTA Mijarca, PTA Igiroasa, PTA Bâltanele, PTA Arvătești.
OLT
• Între orele 9.00 – 12.00, Slatina, PTA 20 kV SMA Slatina.
• Între orele 12.00 – 15.00, Cepari, PTA 2 Cepari.
• Între orele 9.00 – 16.00, Cârlogani, PTA Sfat Cârlogani, PTA Călinești, PTA Stupina.
• Între orele 10.00 – 18.00, Fărcașele, PTA Pompe Apă Teslui Fărcașele, PTM Depozite TCH, PTA Peștișorul Auriu, PTM Uzina Electrică, PTCZ Balastieră Fărcașele.
• Între orele 8.30 – 15.30, Piatra Olt, PTA 3 Brutărie Piatra sat.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Lădeşti, PTA Lădeşti 2.
• Între orele 9.00 – 17.00, Roşiile, PTA Bloc Roşiile; PTA Romaneşti 2; Stoeneşti, LEA JT PTA Gruieri – circuit nr. 1.
• Între orele 8.30 – 13.00, Glăvile, PTA Jarostea.
• Între orele 13.00 – 18.00, Amărăști, PTA Padina.
Întreruperi energie electrică de luni
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei