DOLJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Bulzeşti, Picături, Nătărăi, Bulzeşti, Seculeşti, Prejoiu, Sălişte, Frăţila, Stoiceşti, Înfrăţirea, PT terţi: PT Gospodărie Apă Înfrăţirea, PT SA Bulzeşti, PT Orange Bulzeşti, PT Conex Bulzeşti; Rast, Negoi, Rastul Nou – integral, PT terţi: PT Zdrafcu, PT Staţie Epurare Apă Rastul Nou, PT Staţie Pompare Apă Rastul Nou; Vârtop, Sălcuţa, Vela, Plopşor, Sălcuţa, Tencănău, Căciulatu, Suharu, Viorica, Gubaucea, Bucovicior, Bechet (Orodel), Călugărei, Verbicioara, Verbiţa – integral, PT Staţie Pompare Cornu, PT terţi: PT Moară Verbicioara, PT Gospodărie Apă Călugărei, PT SA Căciulatu, PT CAP Sălcuţa, PT Negrea Trans.
• Între orele 9.30 – 11.30, Bistreţ, PT Brânduşa.
• Între orele 11.30 – 13.30, Bistreţ, PT Plosca.
• Între orele 13.30 – 15.30, Bistreţ, PT CAP Plosca.
• Între orele 9.30 – 11.30, Calopăr, PTA 1 SMA Calopăr.
• Între orele 11.30 – 13.30, Calopăr, PTA Bâzdâna.
• Între orele 13.30 – 15.30, Calopăr, PTA 2 Belcin.
• Între orele 8.00 – 13.00, Craiova, PT 378 – cartier 1 Mai, străzile: Victor Papilian, Râului, blocurile: H 1 – H 6, K 1 – K 9.
• Între orele 9.00 – 16.00, Craiova, PT 20 – străzile: Mărăşeşti, Horia, Zambilei, Andreescu, Oituz, Grigorescu, Cloşca, Şcoala Generală nr. 22.
GORJ
• Între orele 9.00 – 17.00, Novaci, PTA Huluba – sat Huluba; Runcu, PTA Dobrița nr. 3, sat Dobrița – parțial.
• Între orele 9.00 – 13.00, Roșia de Amaradia, PTA Ruget nr. 1, PTA Ruget nr. 2 – sat Ruget, PTA Roșia de Jos 1, PTA Roșia de Jos 2 – sat Roșia de Jos.
• Între orele 9.00 – 12.00, Glogova, PTA Olteanu nr. 2 – sat Olteanu; PTA Cîlcești – sat Câlcești.
• Între orele 12.00 – 16.00, Godineşti, PTA Godinești nr. 2 – sat Godinești – parțial; Tismana, PTA Ungureni – sat Ungureni.
VÂLCEA
• Între orele 9.00 – 17.00, Zătreni, PTA Văleni Zătreni; Berislăveşti, PTA Rădăcineşti 1; Dăeşti, PTA Dăeşti 1; Scundu, PTA Avrămești 2 – circuit JT nr.2.
MEHEDINŢI
• Între orele 10.00 – 18.00, Izvorul Bârzii, PTA Păunești de Jos 2, PTA Păunești 1; Butoiești, PTA SMA Butoiești.
• Între orele 9.00 – 13.00. Tâmna, PTA Pavăț; Stângăceaua, PTA Cerângani.
• Între orele 12.00 – 16.00, Prunișor, PTA Mijarca; PTA Releu Cerângani.
OLT
• Între orele 9.00 – 12.00, Gropșani, PTA 2 Gropșani.
• Între orele 12.00 – 15.00, Slatina, PTCZ 24 Ecaterina Teodoroiu.
• Între orele 9.00 – 16.00, Cungrea, Vulturești, Oteștii de Sus, Vulturești, Dienci, Dobroteasa, Murgești, Câmpu Mare, Batia, PTA Gospodărie Apă Cungrea, Vulturești, PTA Oteștii de Sus, PTA SMA Otești, PTA 1 Vulturești, PTA 2 Vulturești, PTA 3 Dienci, PTA DJDP Dobroteasa, PTA Bază Recepție Dobroteasa, PTA Murgești, PTA Câmpu Mare, PTA Batia, PTA IAS Câmpu Mare, PTA IT Câmpu Mare Silva.
• Între orele 10.00 – 14.30, Izbiceni, PTA Piață Izbiceni.
Întreruperi energie electrică de mâine
ȘTIRI VIDEO GdS
Ultimele stiri
Toate
- Toate
- Administratie
- Admitere
- Advertoriale
- Afaceri de succes
- Agricultura
- Auto
- Autostrada Olteniei
- Bacalaureat
- Bancuri
- Bani & Afaceri
- Bani Europeni
- Baschet
- Black Friday
- Casa si gradina
- Cultura
- Diete si fitness
- Dolj
- Educatie
- Europa
- Eveniment
- Featured
- Finante
- Fotbal
- Gadgets
- Gaming
- Gazeta mea
- Gorj
- Handbal
- Horoscop
- Imobiliare
- International
- Interviu
- Investigatii
- IT&C
- Local
- Magazin
- Mama si copilul
- Medicina
- Mehedinţi
- Mobile
- National
- Olt
- Oltenia Business
- Opinii
- Politica
- Publireportaj
- Razboi Ucraina
- Retete culinare
- Sanatate
- Sport
- Stiri mondene
- Tehnologie
- Tenis
- Vacante si calatorii
- Vâlcea
- Viata sanatoasa
- Volei