Prima pagină:

PDF
Descarcă »

Contact:

Adresa:
Str. Câmpia Islaz nr. 97A, Craiova
Telefon/Fax:
0251/413.100
0251/410.565
E-mail:
[email protected]

« Alte articole din categoria Economie

CEZ are un nou centru de relaţii cu clienţii

Economie - Bogdan GROSEREANU
(citeste alte articole de acelasi autor »)



0 vizualizari
Vineri, 08 Octombrie 2010 - 19:54
Versiunea pentru tiparire
Marimea textului:

Compania cehă CEZ, furnizorul de energie electrică în Oltenia, a inaugurat ieri cel mai mare şi mai modern centru de relaţii cu clienţii, în Craiova, str. România Muncitoare, nr. 13B, în spatele magazinului Carrefour.Abonaţii CEZ vor avea la dispoziţie 14 birouri pentru informaţii, unde se pot face şi reclamaţii. Potrivit reprezentanţilor companiei, investiţia totală a costat aproximativ 500.000 de euro. Acesta este al şaselea centru de relaţii cu clienţii pe care CEZ îl inaugurează în municipiile reşedinţă de judeţ, următorul fiind în Alexandria (Teleorman). 15 centre de relaţii cu clienţii din oraşele mai mici vor…

 

Articolele mai vechi de 30 de zile pot fi accesate de abonatii premium. Abonaţi-vă acum cu numai 2 euro / lună la ediţia online a Gazetei de Sud. Ca abonat premium, aveţi acces total la articole, anunţuri şi arhiva GDS. Mulţumim! Click aici pentru abonare »

 

 

Comentarii

Gazeta de Sud nu este responsabilă juridic pentru conținutul comentariilor. Mesajele care conțin amenințări și cele vulgare, xenofobe sau rasiste nu sunt permise.

  1. de kilowatul de prostie:
    si la ce foloseste???????
    2010-10-08, 00:13:53 (79.117.191.*)
  2. de me:
    Ce-ar fi sa printeze facturi din care sa inteleaga si batranii si cei mai putin mobilati la mansarda cat au de platit fara sa apeleze la ajutoare?
    2010-10-08, 00:59:09 (86.123.43.*)
  3. de Abonatu:
    Niste hoti ordinari.Nu merita decat scuipati in fata
    2010-10-08, 02:58:36 (79.117.191.*)
  4. de DX:
    Centre de relatii in care ori nu merge calculatorul,nu e nimeni in birou s-au mai trebuie ceva,dar tot trebuie platit,ori asteapta,s-au mai revino pt a fi aflat raspunsul de la bucuresti.Asa sta romanul pe drumuri si finalul se stie.......
    2010-10-08, 07:02:52 (86.124.214.*)
  5. de judex:
    De ce nu dau numele booss-ului ge la CEZ-VANZARE ??? El e cel care raspunde de facturi , de acele facturi greu de descifrat chiar si de cei specializati in energie ??? Toti PRESTSTORII DE SERVICII MASLUIESC FACTURILE, TOTI MANIFESTA UN DISPRET PROFUND FATA DE CLIENT !!!! Factorul DECIZIONAL ESTE LA....TG-JIU IAR CEL DE EXECUTIE LA.....Craiova ??? SA VEDETI LA TELEFONIA MOBILA CE JAF ESTE !!!!
    2010-10-08, 07:15:49 (79.117.195.*)
  6. de k:
    Au deschis centru de PR? Si unde se parcheaza acolo? Ce genii, domnule ...
    2010-10-08, 08:52:26 (92.80.238.*)
  7. de ionete:
    bosul de la vinzari se numeste pitaroiu.contorii sunt cititi de tg jiu,iar facturile se emit la corabia.cunosc problema pt ca sunt stan patitu.nimeni din cadrul cez-vinzare nu este capabil sa-ti dea o lamurire in privinta acestor facturii.ori sunt incompetentii,ori aceastea sint indicatiile,de a lasa clientii in ceata totala.vreti sa vedeti realitatea mergeti la ghiseele din valea vlaici si braza lui novac.
    2010-10-08, 09:20:03 (79.117.153.*)
  8. de trezirea:
    trebuie deschis cu sloganul AICI SUNT BANI DUMNEAVOASTRA suna mai frumos, cinstit si corect..... aici ne fura cel mai usor la UTILITATI ... politicieni ne-au vandut pt comisioanele lor
    2010-10-08, 13:02:59 (86.124.223.*)
  9. de VT:
    As vrea ca , cineva , care e "pe faza ", sa analizeze care e exact aceasta locatie , pe care au cumparat-o , dupa care , sa faca o "legatura " si cu alta cladire cumparata de statul roman , prin alta institutie a sa , { cea din Petru Rares -3 } si se va putea trage o concluzie comuna pentru astfel de achizitii !!
    2010-10-08, 20:26:39 (79.117.194.*)
  10. de unu:
    amice... statul roman (din pacate nu mai este actionar la cez) nu a cumparat nimic. Iar cladirea de fata nu e cumparata ci... inchiriata :)
    2010-10-08, 21:27:11 (82.76.255.*)
  11. de pt judex:
    pt judex: prietene :) toate echipa manageriala CEZ se gaseste unde te astepti mai putin.... chiar pe site-ul cez punct ro ! :)) n-ai fi ghicit, nu ?:))))
    2010-10-08, 21:39:18 (82.76.255.*)

Sumarul ediţiei: